Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Введення

Наша місія

"Папський католицький університет Кампінас, з етичних і християнських цінностей, враховуючи соціально-культурних характеристик реальності, його місія полягає в підготовці, збагатити і поширювати знання, сприяючи побудови справедливого і братнього суспільства через його діяльності викладання та досліджень, спрямованих на професійне навчання передового досвіду й інтегрального освіти людської особистості ".

Інституційні цінності

Щоб виконати свою місію інституційної, КРОУ-Кампінас направляти виконання своєї діяльності наступних цінностей і умов здійснення діяльності:

1. Солідарність 2. Соціальна відповідальність 3. Відповідальність за навколишнє середовище 4. Участь і відповідальність 5. Відповідальність за інтегрального освіти людської особистості 6. Проактивність 7. Розвиток економічної та фінансової стійкості

Історія КРОУ-Кампінас

Історія КРОУ-Кампінас почався 7 червня 1941 року, коли він народився перший блок університет, факультет філософії, наук і літератури. Кампінас єпархія придбала в той час старий будинок, що належить Жоакім Полікарпа павука, відомого як Barão де Itapura.

У 1955 році факультет філософії, наук і літератури став католицький університет, визнаний Федеральною радою освіти. Назва Папський був наданий Папою Павлом VI в 1972 році.

Незабаром зробив особняк, побудований в кінці дев'ятнадцятого століття став невеликій групі всі курси університету. Таким чином, нові кампуси з'явилися в залежності від потреби в просторі: Campus Campus I, II, семінарії та інституту мистецтв.

У 2006 році КРОУ-Кампінас відзначила свій 65-річний існування.

Розташування

 • Campinas

  Campinas, Бразилія

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання