Keystone logo
Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti Майстер управління контрактами, претензіями та затримками будівельних робіт
Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti

Майстер управління контрактами, претензіями та затримками будівельних робіт

Milan, Італія

550 Hours

Англійська, Італійський

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 6 500 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* онлайн навчання: 3500 євро

Введення

Майстер пропонується як на кампусі, так і в Інтернеті. Це дасть можливість пройти етап (550 робочих годин) у якійсь відомій фірмі: багато великих генеральних підрядників, інженерні фірми та виробники вже підтвердили нам, що вони надзвичайно зацікавлені у працевлаштуванні техніків, які володіють набором навичок, які надасть Майстер .

Цілі навчання

Потреба в технічних фахівцях (інженерах та/або архітекторах), які володіють навичками управління контрактами та претензіями та які можуть виконати аналіз затримок відповідно до встановлених міжнародних стандартів, стає все більш актуальною серед найважливіших генеральних підрядників в Італії та за кордоном. Наш глобалізований світ вимагає, щоб професіонали, які беруть участь у розгляді претензій, будівельних договорів та спорів, могли опанувати складні технічні питання і водночас знати всі відповідні правові аспекти. Для професіоналів, які мають технічну освіту, надзвичайно важливо ознайомитися з «правилами гри» на міжнародній арені.

Тому їм слід ознайомитися з основними принципами цивільного та загального права, а також міжнародного арбітражу разом із найпоширенішими стандартами міжнародних контрактів (FIDIC, JCT, NEC, AAA) та багатьма складними технічними та юридичними питаннями, що стоять за затримкою аналіз та управління будівельними претензіями. Вони повинні знати, як ефективно поводитися з найважливішими зацікавленими сторонами у будь-якому міжнародному будівельному проекті: міжнародними власниками як приватними (забудовники, фонди, фонди нерухомості тощо), так і державними (уряди, органи державної влади тощо), інженерією фірм, генеральних підрядників та постачальників, банків, інвестиційних фондів та державних фондів.

Під час цього спеціалізованого магістра наші випускники ознайомляться з основами судової інженерії у міжнародних проектах: від позову до спору, комітетів зі спорів, арбітражу, з особливим акцентом на правила арбітражу МТП, а також на правила та практику Арбітражної палати Мілана.

Після закінчення цього магістерського курсу студенти будуть кваліфіковані для роботи у: розробників, фундацій, фондів нерухомості, урядів, державних органів, інженерних фірм, генеральних підрядників та постачальників, банків, інвестиційних фондів та державних фондів.

Дидактичні модулі

Вступ до проекту LCA: Ознайомлення студентів з необхідністю належного управління Проектом та важливістю управління контрактами, аналізу затримок та управління претензіями. Відкрите посилання з послідовною фазою судового розгляду залишається.

Вступ до основ цивільного права: ознайомлення студентів з основними принципами цивільного права з особливим посиланням на ті поняття, які необхідні для належного управління договорами та вимогами.

Вступ до основ загального права: ознайомлення студентів з основоположними принципами загального права з особливим посиланням на ті концепції, які необхідні для належного управління договорами та вимогами

Контракт на будівництво Цивільне право: Поглиблений аналіз Контракту на будівництво (“Appalto”) для приватних робіт. З порівняльних причин, за необхідності, буде зроблено посилання на правила громадських робіт згідно з італійським законодавством.

Контракти за міжнародними стандартами (FIDIC, JCT, NEC, AIA): Швидке ознайомлення з використанням форм та основними труднощами, що виникають при їх використанні у цивільному законодавстві чи юрисдикції загального права. Контрольний список з критичними проблемами.

Види проектів та робіт Основні зацікавлені сторони Вступ до управління контрактами для контрактів FIDIC: Цей курс детально опише всі аспекти контрактів FIDIC, які мають значення для управління контрактами. Це буде “практичний підхід” у реальних випадках із професіоналами з міжнародним досвідом. Під час цього курсу будуть проілюстровані певні аспекти управління ризиками.

Вступ до управління претензіями за контрактами FIDIC: Цей курс детально опише всі аспекти контрактів FIDIC, які мають значення для управління претензіями. Це буде “практичний підхід” у реальних випадках із професіоналами з міжнародним досвідом.

Вступ до аналізу затримок: Цей курс ознайомить студента зі складним питанням аналізу затримок щодо міжнародних проектів, різних методологій та криміналістичного використання аналізу затримок.

Визначення кванту: Цей курс має на меті деталізувати різні елементи вартості, які слід враховувати при визначенні кванту у претензії.

Судово -технічна інженерія: від позову до спору, ради спорів, арбітраж: Цей курс переводить студентів від простого управління контрактом до суперечки та розглядає різні механізми Ради спорів, деталізуючи роль сторін під час цих проваджень.

Деталі арбітражу: Студенти будуть ознайомлені з основними темами щодо адміністративних арбітражів та арбітражів ad hoc. Як і в будівельній галузі, найпоширенішим є той, що належить МКС, на ньому буде зосереджено увагу, не забуваючи про арбітраж ICSID та правила ЮНСІТРАЛ.

Тематичні дослідження

Режим доставки

Майстер на місці : уроки майстра будуть проводитись у класі професорами Політехнічного факультету Мілана та професіоналами, представниками основних компаній -партнерів. Для кожної теми ми будемо чергувати теоретичні уроки з вправами та тематичними дослідженнями.

Онлайн -майстер : Онлайн -майстер призначений для тих професіоналів, які, працюючи, зацікавлені у більшій спеціалізації у цій галузі.

Майстер Тривалість: Майстер має річну тривалість. Він складається з теоретичних годин, розподілених між годинами уроків у класі та годинами індивідуального навчання, та 550 годин стажування, запропонованими нашими Партнерами чи іншими компаніями для тих студентів, які слідкують за майстром на місці. Онлайн -студенти активують стажування у компанії, де вони вже працюють. Наприкінці стажування відбудеться дипломний іспит з обговоренням магістерської роботи.

Схвалення

Керівник компанії BuildingEnergy: "Викладені вами професійні фігури також цікаві для нас".

Генеральний радник компанії Danieli & C. : "Вони потрібні нам, як хліб, і це професійні діячі, яких, як відомо, не так просто знайти на італійському ринку. Однак за кордоном вони коштують чималих грошей. Тож це ініціатива, яку ми, безумовно, підтримуємо".

Головний директор Italiana Costruzioni : "Безумовно, це профілі, які можуть бути корисними для діяльності, яку ми проводимо за кордоном, оскільки ви знаєте, що бракує італійських професіоналів зі специфічними навичками в управлінні контрактами. Це виглядає як хороша ініціатива".

Генеральний юрисконсульт Maire Tecnimont : "Я підтверджую, що зазначені вами профілі дуже затребувані Tecnimont та іншими компаніями нашої групи".

Керівник закордонного юридичного департаменту Impresa Pizzarotti & CSpA .: «Керівники контрактів відіграють центральну роль у забезпеченні хороших результатів будь -якого будівельного проекту, і тому ми вважаємо цього спеціалізованого майстра дуже корисним та цікавим».

Генеральний юрисконсульт Ріцзані де Екчера : "Я вважаю, що ця ініціатива викликає у вас великий інтерес, і я можу підтвердити, що наша компанія постійно шукає таких професійних діячів. Я також додаю, що, на жаль, у більшості випадків на ринку є тільки AngloSaxon контрактних менеджерів, які для навчання, менталітету тощо мало підходять для наших будівельних компаній. Тому молодих італійців, які бажають взятися за цю роботу, дуже вітаємо ".

Генеральний радник Тенової : «Технічні навички в поєднанні зі здатністю ефективно керувати вибором контракту та відповідальністю стануть все більш вирішальним чинником професійної диференціації».

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання