Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Введення

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities є академічною установою, заснованою в 2011 році міжнародною групою науковців.

Наша мета - оновлення гуманітарних наук (особливо літератури, філософії, історії та географії Середземноморського басейну та Близького Сходу) шляхом вивчення різних культур, і зокрема, відродження мов, заснованих на західній цивілізації. Ми віддані ідеї, що вивчення минулого виховує взаєморозуміння та повагу між різними культурами та народами на Близькому Сході та Заході. Тільки діалог, корінням якого є ці принципи, призведе до вічного миру в регіоні.

Ступінь магістра мистецтв, удостоєна третьої сторони

Polis вручає сертифікати про закінчення всіх мовних курсів, однорічних та дворічних програм. Хоча Поліс не є акредитованим університетом закладом, ми співпрацюємо з вищими університетами Європи, які визнають якість наших дворічних програм і вважають, що деякі з них відповідають ступеню магістра мистецтв, наданому їх власними установами. Наприклад, студенти Polis, які успішно закінчили дворічну академічну програму з античної філології, можуть зареєструватись у Міжнародному університеті Каталонії (Барселона, Іспанія) та бути нагородженими цим закладом ступенем магістра мистецтв з давньої філології. вимоги. Так само студенти Polis, які успішно закінчили дворічну академічну програму з близькосхідних мов, можуть зареєструватися в Університеті Наварри (Памплона, Іспанія) та отримати ступінь магістра мистецтв з близькосхідних мов . Зверніть увагу, що навчальні години, що відповідають вимогам Європейської системи передачі та накопичення кредитів (ECTS), присуджуються акредитуючими установами, а не Полісом.

165433_logos.JPG

Поліський метод придбання другої мови

Інститут Поліса використовує унікальний метод викладання мови - метод Поліса, який в основному базується на повному зануренні в цільову мову, але також адаптує інші принципи, такі як динамічний розвиток мови (DLD). Наш метод дозволяє студентам просуватися цілісніше порівняно із строго граматичним показником. У процесі навчання говорінню учні набувають інтуїтивного розуміння мови. Студенти також отримують користь від постійних досліджень у Polis. Старі ідеї постійно кидають виклик, а нові висвітлюють. Наші класи - це живі лабораторії, в яких можна випробувати найперспективніші методи. В даний час наші викладачі експериментують із Живим послідовним виразом (LSE) - принципом, який вперше був задуманий і розроблений в Полісі та натхненний роботою Франсуа Гуена. Метод Поліса постійно вдосконалюється, оскільки ми включаємо нові знання в процес придбання другої мови.

Різноманітний корпус студентів та факультет

Наші студенти та викладачі в переважній більшості міжнародні і походять з різних культурних та релігійних верств. Наші програми та курси особливо привабливі для студентів семітської філології, журналістики, мов (і педагогіки), археології, теології, історії та класичної філософії, але відкриті для кожного, хто бажає більш достовірного розуміння давніх текстів, які формували єврейську, Християнська та ісламська культури регіону. У Polis студенти мають рідкісну можливість неофіційно дізнатися про дуже різні культури один від одного. Викладачі також отримують користь від впливу різних педагогічних методів та відточування власних професійних навичок. Ми пишаємось тим, що сприяємо формуванню атмосфери багатокультурності, відкритості та поваги. У цьому сенсі ми є оазисом у такому місті, як Єрусалим, яке перетинається багатьма віртуальними кордонами. Наш відкритий підхід також привів нас до багатьох захоплюючих проектів спільної роботи як з місцевими, так і з міжнародними установами.

Студентське життя в Єрусалимі

Інститут Поліс знаходиться недалеко від Стародавнього міста Єрусалима, місця, яке є священним для євреїв, християн та мусульман. За декілька хвилин ходьби студенти можуть відвідати Західну стіну єврейського храму, церкву Гробу Господнього або мечеть Аль-Акса. Це лише декілька з багатьох важливих історичних пам’яток у безпосередній близькості. Єрусалим - це також сучасне місто з ресторанами, музеями та розвагами світового класу. Поруч із площею Сіон знаходиться центр нічного життя Єрусалиму. Багато навколишніх вулиць є лише пішохідними зонами, вони усіяні лавками, столиками в кафе та парасольками від тіні. Студенти з усіх провідних академічних установ Єрусалиму можуть відвідувати затишні паби, кафе та магазини. Безкоштовні концерти на відкритому повітрі та вуличні вистави - загальні пам'ятки у теплі місяці.

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities","author_url":"","source":""}" />

162110_thumbnail_image003.png

Чому обирають поліс?

  • Метод Поліса - Інститут Поліса використовує унікальний метод засвоєння другої мови, який виявився легким та ефективним. Студенти також отримують користь від постійних досліджень у Полісі та постійного вдосконалення методу Поліса. Навчання в класі доповнюється нашими спеціально розробленими та виданими підручниками мови для заповнення досвіду навчання.
  • Унікальне розташування - місто Єрусалим є унікальним підґрунтям для трьох основних монотеїстичних вір; Іудаїзм, християнство та іслам. Це місце, де давньогрецька, єврейська, латинська та арабська мови домінували в різні періоди протягом своєї бурхливої історії. Донині спадщина цих культур продовжує залишати відбиток. Студенти Polis мають перевагу жити в тілі та контексті навчання, що суттєво впливає на розуміння ними курсових робіт. Також є велика кількість історичних пам’яток, музеїв та архівів на кінчиках пальців, які пропонують безліч унікальних можливостей для дослідження.
  • Тепла дружня атмосфера - Поліс - це невеликий заклад, де в будь-який час працює приблизно 60 студентів денної форми навчання. Студенти приїжджають з усього світу, до них приєднуються також міжнародні викладачі. Кампус - це старий кам'яний особняк із гарним внутрішнім двориком, який іноді одночасно виконується як відкритий клас або майданчик для пікніків. Студенти та викладачі разом беруть участь у екскурсіях та спеціальних святах. Тут справді проживають як студенти, так і викладачі.

Наша історія

2011 - Починається в Єрусалимі

Поліс офіційно відкривається. Перший курс проводиться в липні, це літній інтенсивний курс розмовної арабської мови, який залучає 16 студентів. Інавгураційний навчальний рік розпочинається восени і включає заняття давньогрецькою, біблійною івритом, сучасною івритом, розмовною арабською, арамейською та іспанською мовами.

2013 - перша дворічна академічна програма: антична філологія

Дворічна академічна програма з давньої філології офіційно розпочата з вступного класу з 11 студентів. Після успішного закінчення навчання студенти мають право зареєструватися в Міжнародному університеті Каталонії (Барселона, Іспанія) та отримати в цьому закладі ступінь магістра мистецтв з давньої філології. Курси, що викладаються в Єрусалимі та в партнерських закладах за кордоном, викликають інтерес до методу Поліса як способу вивчення давніх та сучасних мов. Polis організовує свою першу міждисциплінарну конференцію на тему "Витоки алфавіту".

2014 - Літні курси продовжують розширюватися

Літні інтенсивні курси, що проводяться у Флориді, Римі та Єрусалимі, залучають майже 200 студентів. Мови, що викладаються, включають давньогрецьку, біблійну іврит, латину, сучасну іврит та арабську. Офіційно започаткована річна програма сертифікатів, заснована на скороченій версії магістра античної філології. Поліс переїжджає в нові приміщення, включаючи бібліотеку та шість навчальних класів.

2015 - Друга дворічна академічна програма: Близькосхідні мови

Дворічна академічна програма з близькосхідних мов офіційно започаткована. Після успішного закінчення студенти мають право зареєструватися в Університеті Наварри (Памплона, Іспанія) та отримати цей ступінь магістра мистецтв з близькосхідних мов. Поліс співпрацює з ізраїльським Міністерством туризму, щоб відзначити та просувати Еммаусову стежку - пішохідну доріжку біля Єрусалиму, в якій Ісус явився своїм учням, як це записано в Євангелії від Луки. «Поліс» організовує свою другу міждисциплінарну конференцію на тему «Олександрійська бібліотека» , в якій беруть участь десять науковців з Франції, Ізраїлю, Кіпру та Англії. Преса Інституту Поліса розпочала свою діяльність із публікацією « Розмова давньогрецькою мовою як живою мовою».

2016 - Спеціальна міждисциплінарна конференція

"Поліс" організовує свою третю міждисциплінарну конференцію з нагоди сторіччя публікації " Cours de linguistique générale " Фердинанда де Сосюри. Подія залучає науковців з Франції, Бельгії, Німеччини, Іспанії та Ізраїлю. «Поліс» видає « Форум» - живий підручник з латинської мови.

2017 - дві нові програми сертифікатів

Відкрито дві нові однорічні програми сертифікатів: давньогрецьке вільне володіння та акцент у викладанні давніх мов.

2018 - Новий мовний курс: Bohairic Copts

Поліс додає Bohairic Copts до свого списку мовних курсів. Поліс організовує свою четверту міждисциплінарну конференцію « Передача спадщини: викладання давніх мов від античності до 21 століття» , в якій беруть участь вчені з більш ніж десяти країн.

2019 - перший підручник LSE

Polis видає свій підручник на першій мові, що містить "Живий послідовний вираз" (LSE), принцип навчання, розроблений у Polis. У коледжі загальновизнаного християнства у Вірджинії проводяться тритижневі курси давньогрецького занурення, на яких усі страви, заняття та заходи проводились давньогрецькою мовою. В Єрусалимі кількість нових студентів магістратури зростає до 35.

Розташування

  • Jerusalem

    8 HaAyin Het St, 9511208, Jerusalem

Запитання