POLI.design

POLI.design

POLI.design

Введення

Перші п'ятірки, унікальні для тих, хто його відвідав.7 напрямків навчання, 5 інноваційних шляхів, 80 навчальних проектів із більш ніж 25 магістрами та понад 25 курсами підвищення кваліфікації.

POLI.design — це некомерційна компанія-консорціум, заснована Політехнічним університетом Мілана, яка отримує доступ до великої кількості міждисциплінарних навичок, наявних у першому та найважливішому італійському технічному університеті.

Традиції та інновації, якість і здатність спілкуватися з професійним світом є наріжними каменями, які зробили POLI.design з 1999 року однією з еталонних компаній на міжнародному рівні для післядипломного навчання.

Разом зі Школою дизайну Політехніки Мілана та Департаментом дизайну POLI.design формує систему дизайну Політехніки, сукупність ресурсів, навичок, структур і лабораторій, серед найважливіших у світі.

POLI.design — це школа післядипломної освіти з дизайну Політехнічного університету Мілана, яка підтримує та завершує навчальні плани Школи дизайну, спрямовані на професійну підготовку та ефективне включення в багатьох сферах роботи, в яких сьогодні працює дизайнер.

Він відіграє сполучну роль між університетами, підприємствами, організаціями та установами та професійними світами, діючи в перспективі інтернаціоналізації та час від часу встановлюючи партнерські відносини з університетами, школами, організаціями, установами, компаніями та компаніями.

Наше бачення

У складних і тісно взаємопов’язаних світах, подібних до тих, у яких ми живемо сьогодні, Дизайн є ресурсом, який може направляти суспільства та виробничі системи до нових моделей розвитку; це також ресурс, який сьогодні має вирішальне значення для протистояння глобальній конкуренції з точки зору ідентичності та різноманітності.

Дизайн є рушійною силою зростання, яка може керувати індивідуальним і колективним вибором через культурні тенденції, керуючи смаками, поведінкою, способом життя та стилями споживання. Він має численні та дуже різноманітні застосування: від досліджень і застосувань, пов’язаних із впровадженням нових технологій, до розробки нових продуктів і послуг, від вивчення комунікаційних інтерфейсів до управління ергономічними та екологічними якостями, від визначення міських просторів і власного тіла до управління процесами. пов'язані з екологічною та соціальною політикою стійкості.

У цьому контексті POLI.design пропонує:

 • об’єднати академічну та ділову культури та світ професіоналів знань;
 • популяризувати та розвивати дизайн як дисципліну та систему професій;
 • сприяти доброчесним відносинам між університетами, установами, виробниками та професіоналами;
 • підтримувати розвиток креативних підприємств.

5 шляхів інновацій

Активне навчання Акультурація дизайну Партнер в освіті
Метою цих шляхів є активація дизайнерських знань шляхом створення цінності для компаній та установ. Навчання та прикладні дослідження орієнтовані на розуміння нового ринку та запитів споживачів, на створення інновацій. Наша академічна культура та ваші виклики ринку зустрічаються на інноваційних шляхах, на яких POLI.design робить дисциплінарні знання та активний досвід викладання доступними для компаній, асоціацій та установ. Культура дизайну зростає шляхом прищеплення: серед академічних кіл, асоціацій, компаній, професіоналів. Партнерство пропонується через освітні шляхи, які ми будемо просувати разом, таким чином, щоб відповідати вашим цілям.
Досвід стажування Конкурси та події
Дизайн має багато облич, як і наші студенти: плавильний котел культур, мов, досвіду, спеціалізацій. І лише одна спільна риса: академічна освіта, така ж надійна, як колись, і настільки ліквідна, як того вимагає наш час. Дизайн є двигуном зростання, культурної орієнтації, еволюції смаку, трансформації стилю життя та споживання. Про це ми піклуємося в POLI.design , і з цих питань ми можемо разом розробляти конкурси та культурні заходи.

Політехнічна система проектування

Разом із Політехнічною школою дизайну та кафедрою дизайну POLI.design формує систему дизайну Політехніки Мілана, дослідницького, освітнього та рекламного центру, який є унікальним у своїй галузі у світі. POLI.design також суттєво пов’язаний з італійською системою дизайну завдяки відносинам з асоціаціями дизайну, як:

 • ADI Associazione per il Design Industriale
 • AIPi Associazione Italiana Progettisti d'Interni
 • AIAP Associazione Italiana Design della Comunicazione Visiva
 • Федерлегно Арредо

Конструкторський відділ

Підтверджуючи важливість міцного зв'язку між дослідженнями та навчанням, кафедра розвиває та підтримує навички викладання в області дизайну та суміжних дисциплін.

Школа дизайну

Сьогодні найбільший міжнародний університет для підготовки дизайнерів продуктів, комунікацій, інтер’єру та моди, як для студентів, так і для викладачів.

POLI.design по всьому світу

POLI.design — це міжнародна мережа знань, пов’язана з місцевою динамікою в усьому світі. Завжди відкритий до нової співпраці та завжди орієнтований на побудову стабільних відносин із тими у світі, хто думає, виробляє, навчає, вивчає дизайн.

Поза межами, до унікальності

Ми віримо в дизайн, який вміє мислити за межі старих кордонів, будувати нову культуру дизайну, створювати цінності. Для людей, спільнот, компаній у всьому світі.

Ми працюємо над просуванням і розповсюдженням інклюзивної та сталої культури дизайну, зміцнюючи та зміцнюючи міжнародні відносини.

Ми побудували міцні відносини з компаніями та установами по всьому світу, пропонуючи навчальні програми для іноземних студентів, професіоналів і компаній, а також організовуючи індивідуальні навчальні курси та проекти для конкретних місць.

Ми працюємо як міст між академічним світом і професійним контекстом через експериментальну діяльність із залученням студентів і професіоналів у всіх сферах дизайну. Щороку ми приймаємо студентів із понад 80 країн світу.

Міжнародна мережа POLI.design

POLI.design працює в рамках міжнародної мережі, яка постійно зростає завдяки широкому досвіду та співпраці у все більш взаємопов’язаному та глобальному вимірі. Наша мета полягає в тому, щоб просувати та поширювати культуру дизайну через посилення та інтенсифікацію наших міжнародних відносин.

POLI.design побудував міцні відносини з компаніями та установами по всьому світу, пропонуючи навчальні програми для іноземних студентів, професіоналів і компаній, а також організовуючи індивідуальні навчальні курси та проекти для конкретних місць.

Метою POLI.design є сприяння обміну, доступу та мобільності у світі дизайну, зміцненню та інтенсифікації стосунків у перспективі поширення культури дизайну.

POLI.design залучає іноземних студентів із 88 країн світу, таких як Колумбія, Бразилія, Перу, Мексика, Чилі, Еквадор, Китай, Коста-Ріка, Туреччина, Росія, Індія, Уругвай, Греція, Ліван, Швейцарія, Данія, Корея, Таїланд, Марокко, Маврикій, Катар, Уганда та ін.

Особливості кампусу

Campus Bovisa - Politecnico di Milano, найбільший центр дизайну в Італії

Система дизайну POLIMI, створена Департаментом дизайну, Школою дизайну та POLI.design , розташована в районі Бовіса, на північ від Мілана, на невеликій відстані від центру міста, у символічному місці промислового Мілана. минулого. Околиці зараз переживають широкий процес міської трансформації, призначений стати полюсом вищої освіти, досліджень та інновацій.

Міланський політехнічний університет розпочав свою історію в Бовізі, оселившись майже двадцять років тому на території теперішньої штаб-квартири на вулиці Дурандо, на реконструйованому заводі колишнього Ceretti & Tanfani, де в минулому виготовляли кабелі для канатних доріг.

Приміщення та лабораторії

Система POLIMI Design System має одну з найбільш визнаних у світі лабораторних систем.

Він займає площу близько 10 000 квадратних метрів у будівлі, де розміщується Школа дизайну та POLI.design викладацькі послуги.

  Прийом

  Як подати заяву на вступ до участі в магістратурі-спеціалісті

  Якщо ви є кандидатом з кваліфікацією, отриманою в Італії, щоб подати заявку на вступ до магістра-спеціаліста, вам потрібно буде надати в наші офіси такі документи:

  • заявка на вступ;
  • резюме;
  • скан кваліфікації;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • будь-який інший документ, який може вимагати конкретний магістр (наприклад: портфоліо, сертифікати знання мови тощо).

  Якщо ви є кандидатом з кваліфікацією, отриманою за кордоном, вам потрібно буде надати в наші офіси такі документи:

  • заява про вступ;
  • резюме;
  • скан отриманого диплома про ступінь;
  • переклад диплома про ступінь на італійську, англійську, французьку або іспанську мову;
  • скан сертифіката зі складеними іспитами;
  • переклад сертифіката зі складеними іспитами італійською, англійською, французькою або іспанською мовами;
  • копія паспорта або копія документа, що посвідчує особу;
  • будь-який інший документ, який може вимагати конкретний магістр (наприклад: портфоліо, сертифікати знання мови тощо).

  Лише після повідомлення про прийнятність студент може розпочати процедуру оформлення візи та будь-які документи, необхідні для зарахування до Політехнічного університету Мілано.

  Як подати заяву на вступ до вищих навчальних курсів

  Для вступу на курс вищої освіти необхідно надіслати такі документи:

  • заявка на вступ;
  • резюме;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія податкового кодексу;
  • будь-який інший документ, який може вимагатися єдиним курсом (наприклад: портфоліо, сертифікати про знання мови тощо);
  • копія в’їзної візи та дозволу на проживання (тільки для студентів, які не є громадянами ЄС), якщо потрібно.

  Результат запиту

  Після проходження вступних іспитів на курси магістра та вищої освіти POLI.design повідомить вас про результати оцінювання.

  Після цього ви зможете отримати доступ до свого особистого кабінету, де ви знайдете підтвердження допуску разом із інструкціями для підтвердження реєстрації.

  POLI.design перевірить завантажені реєстраційні документи та відповідну квитанцію про оплату.

  Завжди у вашому особистому кабінеті ви будете сповіщені про хід виконання вашого запиту.

  Для студентів за кордоном

  аа

  Візові вимоги

  Якщо ви не є громадянином Європейського Союзу, після того, як ви завершите зарахування до магістра спеціального профілю, вам слід подати заявку на довгострокову навчальну візу.

  Щоб подати заявку, вам потрібно буде зареєструватися на веб-сайті Universitaly, а потім Politecnico di Milano підтвердить вашу реєстрацію в системі та всі необхідні дані, щоб ви могли заповнити заявку.

  Будь ласка, зв’яжіться з POLI.design Education Office, щоб отримати деякі поради, які можуть бути корисними для програми.

  Дозвіл на проживання для студентів ЄС

  Якщо ви є громадянином Європи або Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну, Швейцарії, не потрібно подавати заяву на отримання дозволу на проживання. Однак, щоб проживати в Італії більше трьох місяців, необхідно зареєструватися в РАЦСі муніципалітету проживання, вибравши один із наступних способів:

  A. Студенти, які не збираються переїжджати до Італії:

  Щоб отримати тимчасове проживання в Італії, необхідно звернутися безпосередньо до вибраного вами РАГСу, пред'явивши наступні документи:

  • копія та оригінал дійсного паспорта/посвідчення особи;
  • копія та оригінал податкового кодексу;
  • копія свідоцтва про зарахування на курс навчання, італійською мовою;
  • копія та оригінал Європейської медичної картки (EHIC) поточного стану належності;
  • підтвердження наявності достатніх економічних ресурсів (мінімум 5 825 євро), надане за допомогою форми Euro1 (заповніть пункт «» B «» лише за наявності членів сім'ї на утриманні). На бланку в частині, присвяченій персональним даним, вкажіть місце проживання (з посиланням на вашу країну проживання) та адресу проживання в Мілані.

  Реєстрація в тимчасовому реєстрі діє протягом одного року з дня видачі.

  Центральний РАГС: Municipio 1 – Зона обслуговування громадян – Офіс або прилавка для іноземців (взяти квиток «C»), via Larga 12, 20122 Мілан – Графік роботи: продовжується з понеділка по п’ятницю, з 8:30 до 15:30

  B. Студенти, які мають намір перенести своє місце проживання до Італії:

  Будь ласка, спершу перевірте, чи є якісь наслідки для постійного переїзду вашого місця проживання. Щоб продовжити, необхідно зареєструватися в РАГСі, надіславши електронний лист, додавши такі документи:

  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія податкового кодексу;
  • свідоцтво про зарахування до ВНЗ;
  • медичне страхування (Європейська медична карта/модуль S1/приватне медичне страхування з терміном дії реєстрації 1 рік/добровільна реєстрація в національній службі охорони здоров’я);
  • доказ достатніх фінансових ресурсів (мінімум 5825 євро), наданий через форму Euro1;
  • декларація про місце проживання надається шляхом самозасвідчення декларації про місце проживання.

  Дозвіл на проживання для студентів не з ЄС

  Якщо ви не є громадянином ЄС, протягом 8 робочих днів після прибуття в Італію вам доведеться розпочати процедуру видачі посвідки на проживання. Ця процедура вимагає складання комплекту, який ви можете знайти в поштових відділеннях «Sportello Amico».

  Комплект повинен бути заповнений та супроводжений копіями наступних документів:

  • копія сторінки візи та паспорта з персональними даними;
  • копія розрахункового листка медичного страхування; у випадку страхування, придбаного за кордоном, це повинно бути підтверджено посольством Італії у вашій країні та перекладено на італійську мову (якщо вона була оформлена не англійською мовою);
  • копія сертифіката, що підтверджує курс навчання, засвідчений дипломатичним/консульським представництвом Італії при видачі в’їзної візи.

  Оновлений список необхідних документів доступний на Імміграційному порталі.

  У поштовому відділенні вам видадуть квитанцію, що підтверджує вашу заяву про дозвіл на проживання. Ви можете перевірити статус свого запиту на веб-сайті поліції або на імміграційному порталі. Про день, час і місце анулювання посвідки на проживання ви також будете повідомлені за допомогою SMS. Іноземні студенти, які мають звичайний дозвіл на проживання, мають право працювати не більше 20 годин на тиждень і 1040 годин на рік.

  Рейтинги

  • 1-й в Італії
  • 3-й в Європі
  • 5 -й у світі

  Politecnico di Milano - рейтинг QS 2022 у категорії Art&Design

  Розташування

  • Milan

   POLI.Design, 38/A, via Durando, 20158, Milan

  Запитання