Pixel

Pixel

Pixel

Введення

Міжнародний майстер з європейського планування та управління проектами організовується та координується міжнародною освітою та навчальною установою Pixel , розташованою у Флоренції (Італія), що має на меті забезпечення підтримки інтернаціоналізації та європейської співпраці.

Основними цільовими групами, з якими працює Pixel , є вищі навчальні заклади, школи, організації ПТНЗ, заклади освіти для дорослих, органи державної влади (міністерства, регіональні органи), науково-дослідні центри, заклади культури, лікарні тощо, розташовані по всьому світу.

Pixel була створена у Флоренції (Італія) у січні 1999 р. Та має значний досвід роботи в таких сферах:

Пряме подання європейських проектів.

За останні 23 роки Pixel успішно координував та керував понад 130 європейськими проектами. Європейські програми, які фінансували проекти, в яких брала участь Pixel , це Socrates ODL; Socrates Minerva, Socrates Grundtvig, Socrates Lingua, eLearning, Leonardo da Vinci, Lifelong Learning – підпрограми: Comenius, Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig та KA1, KA2, KA3, KA4 Transversal Programme, Justice Programme, Erasmus Safer Internet Programme, - KA2-Стратегічне партнерство, Альянси знань Erasmus+, Erasmus+ Capacity Building, Erasmus+ Program Cooperative Partnerships.

Багато європейських проектів, координованих Pixel , отримали оцінку "Відмінно" та визнані Європейською Комісією як "Найкраща практика".

Pixel також координував та керував понад 50 проектами, що фінансуються Європейським соціальним фондом. Ці проекти були зосереджені на: внутрішньовиробничому навчанні; навчання молоді для підтримки доступу до ринку праці; рівні можливості.

Організація міжнародних ініціатив з освіти та навчання

Pixel організовує та проводить міжнародні курси підвищення кваліфікації на різні теми, такі як європейська співпраця, нові технології навчання, інноваційні навчальні методики, вивчення мови тощо. Деякі з цих курсів до цього часу проходили у понад 40 виданнях. В середньому 300 учасників з усієї Європи відвідують міжнародні курси Pixel щороку. Організовані міжнародні курси адресовані викладачам університету, дослідникам, державним службовцям, директорам шкіл, адміністративним працівникам, викладачам, студентам та ін.

Організація міжнародних конференцій у сфері освіти

Pixel організовує міжнародні конференції. Три з них організовуються щорічно. Перший має назву: Майбутнє освіти, і він проводиться у Флоренції щороку у червні. Друга міжнародна конференція має назву «ІКТ для вивчення мови», і вона проводиться у Флоренції щорічно в листопаді. Третя міжнародна конференція має назву «Нові перспективи у вищій освіті», і вона проводиться у Флоренції, щорічно, у березні. Близько 250 учасників відвідують кожну з заходів, що представляють понад 50 країн на п'яти континентах.

Pixel розвинув міжнародні партнерські стосунки з понад 500 організаціями по всьому світу. Транснаціональні партнери Pixel - це вищі навчальні заклади, школи, організації ПТО, навчальні заклади для дорослих, державні органи влади (міністерства, регіональні органи), науково-дослідні центри, заклади культури, лікарні, що базуються по всьому світу.

Pixel займається постійним поліпшенням якості наданих послуг. Pixel отримав сертифікат якості відповідно до UNI EN ISO 9001. Pixel акредитований Міністерством освіти Італії та Регіональним урядом Тоскани.

Відгуки учнів

Розташування

  • Florence

    Via Luigi Lanzi 12, 50134, Florence

    Запитання