Phillips Graduate University

Phillips Graduate University

Phillips Graduate University

Введення

Phillips Graduate University , який базується в місті Чатсворт, штат Каліфорнія, пропонує програми підвищення кваліфікації та навчання, включаючи психологію, управління та консультування. Тисячі наших випускників наших докторів організаційного менеджменту та консалтингу та магістрів з психології є світовими лідерами в галузі корпоративного управління, шкільних консультацій та сімейної терапії. PGU також управляє багатьма дослідницькими програмами та громадськими послугами, включаючи програми консорціуму MFT.

У 50-х роках його засновники Клінтон Е. Філліпс, доктор філософії, і Девід Янсен, міністр наук, піонери застосування теорії сімейних систем та ініціювання сімейної терапії в Американському інституті сімейних відносин, заснованому Полом Попене. У 1971 році вони заснували Каліфорнійський сімейний навчальний центр, який у 1992 році був перейменований на честь доктора Філіпса. У 2016 році Інститут вищої освіти Філіпса змінив свою назву на Phillips Graduate University . Консультативний центр ПГУ допоміг понад 30 000 сімей досягти вищого рівня функціонування та вести більш продуктивний спосіб життя.

Майстри Філіпса з питань шлюбу та сімейної терапії, які нині навчаються на 49-му курсі, були передані до нашого університету-партнера

Розташування

  • Los Angeles

    Plummer Street,19900, 91311, Los Angeles

    Запитання