Keystone logo
Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Peking University HSBC Business School (PHBS)

Введення

Peking University HSBC Business School (PHBS) була заснована в 2004 році з метою поглиблення залучення Пекінського університету до досліджень глобальної економіки, фінансів та менеджменту. Розташований у Шеньчжені, PHBS приносить історичну присутність Пекінського університету та програми бізнес-освіти першого рівня на південь країни та отримує вигоду від динамічного та підприємницького духу процвітаючого міста.

PHBS даний час PHBS пропонує докторську програму, спеціалізовані магістерські програми, програму МВА, програму МВА для керівників та численні програми розвитку виконавчої влади. Завдяки інтернаціоналізації, PHBS була акредитована AACSB, AMBA та EFMD, і зробила сміливий крок, відкривши новий кампус в Оксфордширі, Англія.

Як найбільш інтернаціоналізована в Китаї національна бізнес-школа, PHBS пропонує близько 130 бізнес-курсів випускників на рік, які викладаються англійською мовою. 80 міжнародних та китайських викладачів, які працюють повний робочий день, здобули ступінь доктора філософії у вищих навчальних закладах. Усі ваші однокласники, 95% з яких є громадянами Китаю, вільно володіють англійською мовою та закінчили найкращі університети Китаю. Таким чином, студенти можуть скористатися нашим високоінтернаціоналізованим кампусом.

Глобальне визнання

Перше схвалення, яке PHBS отримало від Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD) у 2011 році, коли організація надала акредитацію EPAS на PHBS магістра економіки PHBS. PHBS продовжує орієнтуватися на всесвітнє визнання, тепер у нього є акредитації AACSB та AMBA.

Унікальний фокус Китаю

Наші програми також включають китайську увагу в контексті глобальної перспективи. Студенти не тільки засвоїть важливі професійні знання та навички, але й зможуть глибше зрозуміти бізнес та економіку в Китаї, зробивши їх більш конкурентоспроможними на ринку праці чи навіть краще підготувавшись до відкриття бізнесу в цій динамічній країні.

Чому ми?

Понад 120 років Пекінський університет був елітним навчальним закладом, визнаним на міжнародному рівні як один з провідних університетів світу. Заснована в 2004 році, PHBS швидко зросла з репутацією та як центр міжнародного досконалості у сфері бізнес -освіти.

PHBS налічує більше 80 викладачів з міжнародною освітою з докторами наук з провідних університетів світу. Томас Сарджент, лауреат Нобелівської премії з економіки, приєднався до PHBS для проведення досліджень як керівник Інституту кількісної економіки та фінансів імені Сарджента.

Наші програми зосереджені на поглибленому вивченні предметів у галузі фінансів, менеджменту та економіки, а курси включають як теоретичне, так і практичне навчання. Програми також включають китайську увагу в контексті глобальної перспективи. Ці унікальні характеристики, якими володіє небагато інших бізнес -шкіл, можуть допомогти студентам розвинути можливості та зв’язки, необхідні для успіху у глобальному бізнесі.

Статистика

Навчальний проект

 • Магістерська програма денної форми навчання: 7
 • Докторська програма денної форми навчання: 2
 • Заочна освіта та навчання без відриву від виробництва Пекінського університету: 3

Вчителі

 • штатних професорів: 74
 • Запрошений професор: 14
 • Заслужені професори: 3

Нова будівля коледжу

 • Закладка фундаменту будівлі: 6 січня 2010 року
 • Верхня частина будівлі: 21 вересня 2011 року
 • Офіційне відкриття: листопад 2013 року
 • Отриманий платиновий сертифікат LEED: травень 2017 року

Магістерська програма денної форми навчання

 • Кількість учасників з різних країн: 49
 • Китайських студентів: 1050
 • Іноземних студентів: 118

  Особливості кампусу

  Кампус використовує різноманітність сусіднього села Піншань, зберігаючи при цьому власну культуру в кампусі. Від кампусу легко дістатися до станцій метро та автобусів, а до центру міста можна дістатися за декілька хвилин. З аеропорту Шеньчжень до кампусу можна дістатися на таксі або метро, а поруч є кілька готелів.

   Прийом

   Стипендії та фінансування

   Акредитації

   Акредитація AMBAАкредитація AACSB

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Shenzhen

    Peking University HSBC Business School Nanshan Qu, Shenzhen Shi, Guangdong Sheng China, 518055, Shenzhen

   Запитання