Petroleum College International

Petroleum College International

Petroleum College International

Введення

Petroleum College International (PCI) є комерційним партнерством з Університетом Х'юстона - Вікторія (UHV). Наші співробітники та адміністрація складали ядро Інституту підготовки нафти (PTI) при UHV, доки партнерство між PCI та UHV не було сформовано в квітні 2001 року.

Лузіана

Партнерство з UHV 2001 року дозволило PCI продовжити Програму підготовки з контролю за свердловинами в UHV, яка є однією з найтриваліших у світі програм навчання з контролю за свердловинами. Навчання контролю за свердловинами ПТІ в UHV було вперше створено в січні 1981 року. Тисячі бурильників та керівників бурових робіт та операцій з переробки з усього світу відвідали тренінги через цю міжнародно визнану організацію. PCI зміг використати цей досвід та успіх, щоб доставити його з університетів та коледжів, які знаходяться поблизу основних регіонів видобутку нафти в США.

Для проведення навчання з контролю якості у відповідності з найвищими очікуваними галузевими та державними стандартами наша програма була акредитована Службою США з управління корисними копалинами з 1982 року, а потім IADC WellCap у 1997 році. Фактично, наша програма навчання була сьомою програмою (Всесвітня) прийняти чудову програму IADC WellCap.

У травні 2015 року IADC замінила програму акредитації WellCap для бурових робіт на WellSharpTM. PCI визнає, що WellSharpTM зараз є найвищим вимірюваним індивідуальним стандартом компетентності, пропонованим у світі. Таким чином, ми прийняли програму WellSharpTM і повністю відповідаємо новому стандарту.

Розташування

 • Victoria

  North Ben Wilson Street,3302, 77901, Victoria

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання