Keystone logo
© Penn State Great Valley
Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Введення

Penn State Great Valley приносить ресурси та репутацію одного з найкращих дослідницьких університетів Сполучених Штатів — Університету штату Пенсільванія — у технічно підковане передмістя Філадельфії, штат Пенсільванія. Ми пропонуємо ступінь магістра в галузі техніки, аналітики даних, технологій, фінансів і бізнесу. Інженерні онлайн-магістерські програми Penn State Great Valley незмінно посідають №6 і вище в рейтингах US News & World Report. У 2023 році вони посіли 3 місце в рейтингу.

Також доступні різноманітні некредитні програми професійного розвитку, такі як Lean Six Sigma, управління проектами, розвиток лідерства та гнучкий бізнес-аналіз. Наші вечірні та змішані курси пропонуються в гнучкому форматі крок-в-кроку, щоб задовольнити вимоги роботи, сім'ї та життя в цілому.

Наші видатні викладачі навчають цінним практичним навичкам, діляться передовими знаннями та співпрацюють із корпоративними, державними та освітніми сусідами, щоб вирішувати реальні проблеми та підвищувати продуктивність працівників.

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies акредитована Комісією з вищої освіти Середніх Штатів, а наш відділ управління акредитований AACSB International.

Ми перший кампус, розташований у корпоративному центрі. Базований у Малверні, наш кампус зручно розташований для більшості професіоналів у південно-східній Пенсільванії через його близькість до трас 202, трас 30, I-76, I-476 та автошляху Пенсільванії.

Penn State Great Valley також пропонує виняткові послуги з планування конференцій, покращені підтримкою викладачів та найсучаснішими технологіями та обладнанням. Ми допомагаємо компаніям і організаціям створювати та планувати зустрічі, заходи та індивідуальні тренінги.

Прийом

Для вступу до Вищої школи заявники повинні мати або ступінь бакалавра в регіонально акредитованому навчальному закладі США, або ступінь вищої освіти, який еквівалентний ступеню бакалавра в США, отриманому в офіційно визнаному міжнародному закладі, що видає дипломи.

Прийом надається спільно Вищою школою штату Пенсільванія та академічною програмою Грейт-Веллі штату Пенсільванія. Приймальна комісія розглядає заявки та приймає рішення на основі якості облікових даних абітурієнта порівняно з іншими абітурієнтами.

Міжнародні заявники повинні переглянути Інструкції для міжнародних заявників перед подачею заявки.

 1. Розпочніть процес онлайн-заявки. У заявці на аспірантуру в розділі «Вибір типу вступу» ви повинні вибрати «Great Valley» як кампус. Виберіть потрібну програму зі спадного меню.
 2. Відскануйте та завантажте копії офіційних стенограм усіх установ, які відвідували. Документи мають бути у форматі PDF або TXT. Якщо у вас є електронна копія вашої стенограми, ви не можете завантажити її безпосередньо, оскільки документ не відображатиметься в додатку. Ви повинні роздрукувати його копію, відсканувати, а потім завантажити в програму. Випускникам Penn State не потрібно надавати стенограми.
 3. Завантажте копію поточного резюме.
 4. Введіть контактну інформацію для однієї чи двох професійних або академічних довідок залежно від програми, яка вас цікавить. Після подання заявки референси отримають електронний лист із запитом надати коротку онлайн-рекомендацію щодо прагнення заявника досягти успіху в програмі. Щоб заявка була заповненою, усі рекомендації мають надати форму рекомендації.
 5. Подайте внесок у розмірі 65 доларів США, який не підлягає поверненню, і сплачується кредитною карткою в Інтернеті, чеком чи грошовим переказом до Університету штату Пенсільванія.

Для вступу можуть знадобитися такі предмети. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з вимогами конкретної програми.

 • Офіційні результати GMAT або GRE.
  • Оцінки повинні бути подані безпосередньо від тестової агенції.
  • Для TOEFL і GRE використовуйте код 2660.
  • Для GMAT надішліть бали до Great Valley - Університету штату Пенсільванія - Школи вищої професійної освіти.
  • Для IELTS інституційний код не потрібен. Будь ласка, зв’яжіться з центром іспитів, де ви складали IELTS, і попросіть, щоб ваші результати тесту були надіслані до Пенсильванського державного університету в електронному вигляді за допомогою системи IELTS.
  • Письмова заява про наміри на одній сторінці, у якій висвітлюється академічна освіта, досвід роботи, навички, сильні сторони, академічні інтереси та професійні цілі.
  • Відповіді на питання есе, викладені в онлайн-заявці.

Стипендії та фінансування

Існують різні стипендії, доступні для студентів половинного та денного відділень у Penn State Great Valley, які відповідають індивідуальним критеріям стипендії.

Стипендії для нових заявників на програму

 • Вступна стипендія для студентів, які зарахували принаймні шість кредитів за перші два семестри
 • ​Стипендія ректора для студентів, які навчаються щонайменше 12 кредитів за перші два семестри

Стипендії для зарахованих студентів

 • Стипендії за заслуги
 • Стипендії на основі потреб

Статистика випускників

Акредитації

Акредитація AACSB

Розташування

 • Malvern

  Swedesford Road, 30 East, 19355, Malvern

Запитання