Penn Foster College

Penn Foster College

Penn Foster College

Введення

Наявність належних навичок життєво важливо на сьогоднішньому конкурентному ринку праці. З Пенном Фостером ви впевнені, що вивчаєте сучасні навички кар’єри, які підготують вас до роботи сьогодні і завтра. Наші співробітники постійно стежать за досягненнями в галузі та оновлюють наші програми з урахуванням найсучасніших методів, що використовуються на сьогоднішньому робочому місці.

Ви дізнаєтесь набагато більше, ніж новітні техніки.

Ви також дізнаєтесь про можливості у вибраній галузі та отримаєте важливі поради щодо досягнення своїх кар’єрних цілей. Багато наших програм також мають практичний досвід роботи з сучасними технологіями.

Успіх наших студентів доводить, що навчання Пенна Фостера працює. Він призначений для зайнятих людей, які знають, чого хочуть від життя, але не мають часу відвідувати заняття. Ось лише деякі переваги вибору Пенна Фостера:

Доступне навчання - Ви можете тренуватися до нової кар’єри у Пенна Фостера за ціною, яка не порушить ваш бюджет. Ваші книги, обладнання та навчальні посібники включені у вашу доступну ціну за навчання.

Зручність - уроки та навчальні посібники, необхідні для завершення тренінгу, надсилаються прямо додому. Немає поїздок на роботу до занять, не потрібно переставляти свій графік. Вивчіть, де і коли ви обираєте, і все ще маєте час на своє сімейне та соціальне життя.

Надійність - Ви отримаєте користь від навчання у світового лідера з домашньої освіти. Методи навчання Пенна Фостера допомагали чоловікам і жінкам отримувати кращі роботи та краще життя протягом століття. Коли ви реєструєтесь у Пенн Фостер, ви можете бути впевнені в отриманні високоякісної освіти, яка допоможе вам дістатись туди, куди ви хочете піти.

Підтримка - Навіть якщо ви навчаєтесь вдома, ви ніколи не буваєте самі. Ви можете бути впевнені, що отримаєте всю необхідну допомогу від своїх інструкторів, консультантів та решти нашого відданого персоналу, коли вона вам потрібна. Якщо у вас є запитання, допомога - це лише безкоштовний телефонний дзвінок або електронна пошта.

Розташування

  • Scottsdale

    North Northsight Boulevard,14300, 85260, Scottsdale

    Запитання