Keystone logo
Pedagogical University Bolivia (Universidad Pedagógica)

Pedagogical University Bolivia (Universidad Pedagógica)

Pedagogical University Bolivia (Universidad Pedagógica)

Введення

Педагогічний університет був створений DS 25386 21 травня 1999 року.

Стаття 1 встановлює: Створити Педагогічний університет у місті Сукре як процес трансформації нинішнього Вищого нормального інституту "MARISCAL SUCRE" Це залежатиме від Міністерства освіти, культури та спорту через заступника міністра вищої освіти, науки та технологій.

Верховний указ № 0156 від 6 червня 2009 р. У його ст. 3 абзацу I зазначено, що «Педагогічний університет, що базується в місті Сукре, перетворюється на університетський вищий навчальний заклад для уваги безперервного навчання та вивчення аспірантури з освітніх наук та спеціальностей, що мають диплом, ступінь магістра та доктора наук».

Педагогічний університет - це децентралізований заклад, який залежать від Міністерства освіти через Віце-міністерство професійної підготовки та Головне управління підготовки вчителів, базується в місті Сукре, відповідальний за післядипломну підготовку вчителів, що сприяє освітнім дебатам та розвитку дослідницькі, технологічні та інноваційні процеси, щоб відповісти на проблеми та потреби, притаманні трансформації багатонаціональної освітньої системи згідно з конституційною базою та Законом № 070 про освіту Авеліно Сіньяні - Елізардо Перес.

Розташування

  • Sucre

    Nicolas Ortiz,198, , Sucre

    Запитання