Paul D. Camp Community College

Paul D. Camp Community College

Paul D. Camp Community College

Введення

Ласкаво просимо до веб-сторінок Paul D. Camp Community College (табір). Paul D. Camp Community College - це коледж вашої громади. Коледж обслуговує міста Франклін і Саффолк, а також округи Острів Уайт і Саутгемптон. Ми пропонуємо невеликі класи, індивідуальну увагу, високі академічні стандарти та відданість вашому успіху. Турботливі, обізнані викладачі та співробітники тут, щоб заохотити вас вчитися та робити важливі кроки до кращого майбутнього для вас, вашої родини та нашої громади. Наш відданий персонал ретельно прагне зробити табір зручним для користувачів. Обов’язково зв’яжіться з нашими відділами фінансової допомоги та вивчіть безліч джерел грантів та стипендій, щоб зробити коледж дуже доступним для вас.

Привабливі, добре обладнані навчальні кабінети та лабораторії доступні у трьох зручних місцях: кампусах у містах Франклін та Суффолк та центрі у Смітфілді. Багато занять можна пройти в Інтернеті за зручністю вдома чи на роботі.

Ми також надаємо широкий спектр послуг та курсів робочої сили, які допоможуть вам просунутися вперед. Допомога у плануванні кар’єри та працевлаштуванні доступна у партнерстві з Центром кар’єри штату Вірджинія, який знаходиться в нашому Центрі розвитку робочої сили в кампусі Франкліна.

Підготуйтеся до свого майбутнього, зробивши перший крок сьогодні. Зателефонуйте і зупиніться в Управлінні приймальників, щоб отримати вказівки та допомогу, необхідні для початку роботи.

Ми щиро бажаємо успіхів у процесі досягнення ваших освітніх та кар’єрних цілей.

Розташування

  • Franklin

    North College Drive,100, 23851, Franklin

    Запитання