Parker University

Parker University

Parker University

Введення

Parker University є лідером у галузі співпраці та консервативної медичної освіти, клінічної практики, досліджень та обслуговування.

Parker University - це регіонально акредитована приватна ВНЗ, яка пропонує сертифікат, ступінь бакалавра та аспірантуру в галузі охорони здоров’я та пов’язаних з бізнесом галузей за допомогою різноманітних форматів навчання та навчальних середовищ. Університет підтримує культуру навчання впродовж життя, досліджень та обслуговування.

Parker University надає своєму різноманітному населенню послуги підтримки та можливості навчання для розвитку необхідних навичок для успішного працевлаштування та просування по службі.

Ми пишаємося своєю позицією на активному ринку медичних послуг. Завдяки 35 приватним партнерським практикам та інтегрованій клінічній програмі з лікарнею у справах ветеранів, ми твердо відстоюємо важливість служіння громаді та вдосконалення нашої практики науково обґрунтованих вчень. Наш науково-дослідний інститут працює над тим, щоб донести наші висновки та досягнення до мейнстріму за допомогою міжнародного визнання та співпраці. Ми рухаємось вперед у галузі охорони здоров’я завдяки спільноті та міцній науковій основі.

Розташування

  • Dallas

    Walnut Hill Lane,2540, 75229, Dallas

    Запитання