Paris School of Economics

Paris School of Economics

Paris School of Economics

Введення

Створена як Фонд наукового співробітництва (Фонд кооперативної наукової роботи) CNRS, École des Hautes Études en Sciences Sociales (EHESS), École des Norte supérieure (ENS-PSL), École des Ponts ParisTech, INRAE та Université Париж 1 Пантеон-Сорбонна, Paris School of Economics включає спільноту, що складається з майже 140 дослідників та 150 кандидатів докторських наук.

PSE проводить дослідження та викладає курси економіки на найвищому міжнародному рівні, активно заохочує обмін між економічними аналітиками та іншими соціологами, сприяє дискусіям про економічну політику та робить свої наукові дослідження доступними для широкої громадськості.

Paris School of Economics - провідний економічний відділ у Європі та серед п’ятірки найкращих у світі, згідно з рейтингом RePEc.

Програмою інвестицій у майбутнє (PIA) вона була призначена університетською дослідницькою школою (EUR) з назвою Паризька вища школа економіки (PgSE) і, таким чином, наділена 23 мільйонами євро протягом 10 років.

Рада директорів PSE, яку очолює Жан-П'єр-Дантін, складається з установ-членів-засновників та наукових партнерів PSE, а також інших кваліфікованих осіб. Директором PSE є Жан-Олів'є Еро, висунутий Радою директорів за порадою CLEOR (ради представників академічного та адміністративного персоналу PSE). До складу Наукової ради входять провідні міжнародні наукові діячі, її очолює П'єр-Андре Чіаппорі. Комітет з етики PSE контролює застосування своєї етичної хартії під керівництвом Мірей Шіроле-Асуліне.

155157_pexels-photo-6141084.jpeg

Етика

Хартія етики PSE

Викладання та дослідження PSE базуються на найвищих етичних стандартах. Наші цінності відображаються в доброчесності, етичності, досконалості та незалежності наших досліджень, повазі до всіх членів спільноти PSE та наших соціальних, громадянських та екологічних відповідальності.

Як установа, PSE прагне відповідально підходити до всієї своєї діяльності та забезпечувати прихильність усіх учасників (студентів, викладачів, дослідників та допоміжного персоналу) до цього самого. PSE вживатиме всіх відповідних заходів колегіальним способом, щоб гарантувати, що її цінності керують поведінкою всіх.

З цією метою PSE створює комітет з питань етики, метою якого є визначення форми та змісту зобов’язань, передбачених повагою до перелічених нижче цінностей, та визначення процедур, призначених для забезпечення дотримання інституцією та всіма її членами цих принципів. .

Спільнота PSE складається зі студентів, акредитованих на PSE, докторів наук. кандидати, приєднані до PSE, працівники PSE, члени PJSE та всі дослідники та викладачі-дослідники, які є членами або пов'язаними з PSE, незалежно від академічної установи, до якої вони приєднані.

Наші цінності

  1. Наукова цілісність
  2. Свобода та незалежність досліджень
  3. Повага до всіх
  4. Соціальна, громадянська та екологічна відповідальність

Комітет з етики

Комітет з питань етики є відгалуженням CLEOR. Очолюваний представником керівництва PSE-PJSE, він включає сім інших постійних членів, що представляють кандидата наук. кандидати, наукові співробітники та адміністративно-технічний персонал.

EUR - Паризька вища школа економіки

Проект PSE «Паризька вища школа економіки (PgSE)» був обраний у першому турі конкурсу проектних пропозицій для «Écoles Universitaires de Recherche, EUR» (університетські дослідницькі школи), PIA3 (Інвестиції у майбутнє). Програма розширює діяльність Labex OSE (Відкрита економіка) і має на меті інтегрувати дослідження на найвищому рівні та досконалість у навчанні.

Під керівництвом Національної агенції з питань досліджень та ініціативи Міністерства з питань вищої освіти, досліджень та інновацій та Генеральної комісії з інвестицій (CGI), цей проект EUR спрямований на просування моделі аспірантури у Франції, відповідно до плану уряду «зміцнити наш вплив та міжнародну репутацію […] в одній або декількох наукових областях, об’єднавши магістрів та кандидатів наук. курси в одній або кількох галузях за підтримки одного або декількох дослідницьких установ вищого рівня ».

Наші цілі

Паризька вища школа економіки базуватиметься на досвіді, накопиченому завдяки Labex OSE, щоб значно розширити свою діяльність та потенціал, розвиваючи аспірантуру - магістра та доктора філософії. - навчальна програма з економіки світового рівня, розширення та урізноманітнення наукових цілей - методів, об'єктів, даних - та поглиблення обміну з іншими дисциплінами, при цьому продовжуючи співпрацю із засновниками, лабораторіями та партнерами PSE та OSE.

155158_pexels-photo-5965713.jpeg

Кампус Журдена (PSE / ENS)

Відновлення кампусу (2013-2017)

23 лютого 2017 року президент Франсуа Олланд офіційно відкрив нову будівлю ENS-PSE площею понад 12 000 м², розташовану на території містечка Журден в 14 окрузі Парижа. Також були присутні міністр шкіл та вищої освіти та досліджень Наят Валло-Белкасем, мер Парижа Енн Ідальго та президент Регіональної ради Іль-де-Франс Валері Пекрес.

Основні дати

2007 - Регіон Іль-де-Франс, здебільшого, а також місто Париж та французька держава в решті вирішили фінансувати будівництво нової будівлі в містечку Журден для PSE та ENS.

2011 - Агентство TVAA (Тьєррі Ван де Вінгарт, архітектори Вероніка Фейгеля) запропонувало амбіційний та елегантний проект в архітектурних традиціях його найближчого оточення. Дивіться моделі та 3D-проект.

2017 - Будівництво, розпочате восени 2013 року, закінчується на початку 2017 року, коли спільнота PSE збирається в одному містечку: дізнайтеся більше про оновлення кампусу. Інавгурація відбулася 23 лютого 2017 року (читайте цю новину). У 2017 році PSE також святкує 10-річний ювілей!

Ключові показники

49 млн. Євро (усі витрати змішані): 31,5 млн. Євро Регіон Іль-де-Франс, 14,5 млн. Євро, штат, 3 млн. Євро

Нова будівля площею 12500 м² (в кампусі площею 1 га): 6300 м² PSE, 3900 м² ENS, 2300 м² загальна - включаючи амфітеатр на 300 місць, бібліотеку SHS 870 м² з понад 50 000 книг, будинок для студентів. ..

Близько 2000 користувачів: студенти, викладачі, дослідники та адміністратори ENS та PSE.

Будівля сертифікована “Bâtiments Tertiaires Démarche HQE / Label BBC Effinergie”.

Розташування

  • Paris

    48 Boulevard Jourdan, 75014 Paris, 75014, Paris

    Запитання