Keystone logo
© TESS
Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture

Введення

115751_people01.jpg

Paris School Of Architecture є незалежним інститутом архітектурної освіти з міжнародним фокусом у центрі Парижа. Всі курси викладаються англійською мовою, і школа готує своїх випускників працювати по всій Європі та решті світу.

PSA є підприємницькою школою, яка навчає студентів, які бажають відділятися на певну спеціальність архітектурного проектування, закінчивши навчання архітектури в інших навчальних закладах, або які розглядають можливість встановлення власної практики після закінчення навчання.

2-річний післядипломний курс навчання в PSA пропонує індивідуальний і інноваційний метод архітектурного дослідження, що відображає зміну природи архітектурної практики.

Курс спеціально спрямований на випускників 3-річних курсів, які бажають використовувати своє післядипломне навчання для спеціалізації в певній галузі архітектури. Члени школи об'єднують свої традиційні архітектурні дослідження з новими і руйнівними предметами і технологіями, в яких вони стають фахівцями.

Розташована в центрі Парижа, школа розташована в самому серці Європи в одному з найбільших міжнародних міст світу.

Продовжуючи цей міжнародний фокус, наша програма навчання готує випускників до лідерів у галузі архітектури, будівництва, філософії, журналістики та нових технологій.

Paris School Of Architecture надає своїм членам мистецькі, філософські, інтелектуальні та технічні навички, необхідні промисловості для створення виняткових майбутніх фахівців. Розташований в центрі Парижа, поінформований про європейський дизайн і світ будівництва, з майстер-класами, які надаються факультетом лідерів у творчих індустріях з усього світу, школа є свідомо міжнародною; виробляючи наступне покоління глобальних архітектурних практиків.

115750_parisatmosphere01.jpg

Школа була створена, щоб запропонувати альтернативний шлях до архітектури та пов'язаних з нею дисциплін у відповідь на радикальні зміни в архітектурній практиці за останні два десятиліття. Більшість шкіл архітектури дотримуються педагогічної методології, прийнятої майже століття тому, яка стала менш актуальною для сучасних архітектурних реалій. Паризька школа пропонує нову систему, що поєднує основні архітектурні компоненти з новими професійними вимогами, краще готує випускників до роботи на практиці, створює власну практику або працює в інших областях, таких як розвиток нерухомості, управління будівництвом, журналістика, кураторство, відео дизайн і віртуальна реальність.

Європейська школа

Школа була заснована практикуючими в Парижі, які працюють по всьому ЄС, які або навчали, або закінчили школи в Європі та США.

Оскільки англійська мова цементує свою позицію як глобальна лінгва франка, а регуляторна реформа з боку Європейського Союзу приносить більшу уніфікованість архітектурній практиці в блоці, потреба в англомовній європейській школі в Парижі ніколи не була більш актуальною.

Крім того, школа надає важливого значення вивченню архітектурної, юридичної та будівельної термінології, що стосується різних юрисдикцій, щоб дозволити випускникам працювати безперешкодно в Європі та світі. Цей культурний обмін сприяє і підсилює міжнародну увагу школи та її педагогіки.

Нова школа

У розвитку з 2015 року і відкриття для свого першого прийому у вересні 2019 року, Паризька школа пропонує цілий ряд програм, від студентів і аспірантів, до дистанційного навчання, вивчення мови та літніх шкіл.

Перші курси почнуться 23 вересня 2019 року, коли перший прийом студентів 1 курсу приєднається до школи (еквівалент першого року магістратури).

ECTS (Європейська система переказу та накопичення кредитів) буде застосовуватися до школи, дворічний курс, що пропонує 120 кредитів.

Школа також завершує процес реєстрації в Répertoire national des certifications professionnelles, які акредитують приватні навчальні заклади у Франції. Наша когорта студентів сформує критичну частину нашого розвитку, зі студентською радою з повноваженнями запропонувати додаткові теми, оскільки технології та культури розвиваються, розвиватимуть відносини з іншими установами, змінюють і голосують за статутом та керівництвом школи.

Академічне життя

Педагогіка Paris School Of Architecture корениться в тестуванні складних і розбіжних питань, в яких архітектура існує через єдиний, комплексний, однорічний студійний проект.

Розробка післядипломного архітектурного проекту з вересня по червень дозволяє більш тривалий час досліджень, оповідань, репрезентативного висловлювання, філософського залучення і ремесел, ніж в інших установах із семестровими записками.

Такі проекти є інтелектуально вимогливими та критично суворими, а випускники залишають портфелі з проектами великої глибини та складності.

Підсилюючи цю педагогіку, орієнтовану на проект, є серія майстер-класів, які приносять професіоналів зі світу дизайну, права, кіно, комунікацій та будівельних закупівель. Ці майстер-класи служать не лише для передачі знань фахівців, які ґрунтуються на професійній практиці, а й на вкладенні в студійний проект, що дозволяє кожному студенту розвивати індивідуальні відповіді.

Кожен навчальний рік завершується наприкінці року показом публічної галереї виставки робіт кожного студента в центрі Парижа. Це надає нашим студентам можливість продемонструвати свою роботу сім'ї, друзям, потенційним роботодавцям та інвесторам.

Оцінки однорічного студійного проекту здійснюються після завершальної презентації за день до початку вистави кінця року. Додаткові оцінки на кожному майстер-класі робляться за темою за суб'єктом, залежно від предмета. Всі майстер-класи повинні бути передані для виставки на виставці.

Одним з унікальних елементів педагогічної філософії Школи є те, що ми не впроваджуємо систему оцінювання, а це означає, що проекти оцінюються як пас або невдача. Це заохочує максимальну свободу вираження поглядів і дозволяє студентам брати на себе ризики та інновації. Виняткові студійні проекти можуть бути відзначені як відзнака Голови Року. Студенти, які бажають пройти курси французької мови під час навчання, зможуть це зробити. Це допоможе студенту з повсякденною діяльністю, коли вони живуть у Парижі. Вони будуть пропонуватися як на початківці, так і на середньому рівні.

Студії PSA обладнані, як це необхідно для студентів, для виконання своїх студійних проектів, включаючи можливості друку 3D, машини для лазерного різання, принтери, проектори та обладнання для виготовлення моделей. Настійно рекомендується студентам придбати портативний комп'ютер протягом двох років.

Розташування

  • Paris

    5 rue Durantin, Paris, 75018, Paris

    Запитання