Keystone logo
Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Введення

Universidad Panamericana народився в Коста-Риці в 1988 році як п’ятий приватний університет, належним чином уповноважений органом управління приватними університетами CONESUP (сесія № 125-88 від 17 грудня 1988 р.), Як важлива альтернатива, яка надається костариканцям розвиватися як справжні професіонали.

У нашій академічній пропозиції ми запропонували інструктаж професіоналам, які сьогодні виділяються як чудові чиновники приватного або державного сектору в кар’єрі на рівні бакалаврату, бакалаврату та магістра, такі як право, архітектура, медсестринство, адміністрація, бухгалтерія, людські ресурси Англійська, дошкільна, системна інженерія, промислова інженерія, цивільне будівництво, рекламний дизайн, реклама та ін. Цивільне будівництво, рекламний дизайн, реклама, серед іншого. Цивільна інженерія, рекламний дизайн, реклама, серед інших.

Сьогодні наш університет також пробивається до сільських районів, переміщуючи кафедру в ці місця з відкриттям регіональних штаб-квартир, щоб жителі всієї Коста-Рики мали доступ до нашої академічної професійної підготовки, і це зростання є ще одним прикладом спроможність та лідерство, що характеризують цей освітній центр і, в свою чергу, є найкращим прикладом підтримки та престижу, який отримують його студенти, є найкращим прикладом підтримки та престижу, які отримують його студенти

Розташування

  • Cuesta de Moras

    Cuesta de Moras, Коста-Ріка

    Запитання