© Palo Alto University
Palo Alto University

Palo Alto University

Palo Alto University

Введення

Palo Alto University (PAU), приватний некомерційний університет, розташований у самому центрі Кремнієвої долини Північної Каліфорнії, присвячений вирішенню нагальних та нових проблем у галузі психології та консультування для справедливого задоволення потреб сучасних різноманітних спільнот.

Хто ми

PAU пропонує програми бакалаврату та магістратури з онлайн-, гібридними та житловими варіантами. Залучений викладач, який робить значний внесок у свої галузі та процвітає як викладачі та наставники, готує практиків, дослідників та лідерів за допомогою суворих освітніх програм, досліджень та широких можливостей практичної клінічної практики. Коли ви поєднуєте все це разом, PAU створює спадщину впевнених, компетентних і співчутливих професіоналів, які знаходяться в авангарді психології та консультування та щодня змінюють життя інших.

PAU пропонує докторські, магістерські та бакалаврські програми, а також практичне клінічне навчання.

Історія PAU

PAU було засновано в 1975 році як Тихоокеанську Вищу Школу Психології (PGSP), незалежну професійну школу та повторно зареєстровано як Palo Alto University в серпні 2009 року. Постійно акредитовані з 1986 року WASC, докторські програми PAU акредитовані Американською Психологічною Асоціацією (APA) та ступінь магістра в програмах консультування Радою з акредитації консультаційних та пов’язаних освітніх програм (CACREP).

PAU у спільноті

PAU має багато спільних партнерських відносин з громадськими організаціями та установами, включаючи Стенфордську медичну школу, Департамент у справах ветеранів та інші організації охорони психічного здоров’я.

Навчальна клініка Центру Гроновського PAU надає місцевій громаді недорогі послуги з питань психічного здоров’я, а також забезпечує цінне навчання під наглядом аспірантів PAU. Крім того, PAU спонсорує кілька академічних дослідницьких центрів, присвячених психічному здоров’ю дітей, науково обґрунтованому догляду за ЛГБТК-клієнтами, передовій різноманітності та громадському догляду, а також глобальному Інтернет-охороні здоров’я.

Бачення, місія, стратегічні основи

Шлях PAU до інклюзивної досконалості: стратегічний план на 2021–2026 рр.

Бачення

Світ, у якому розуміння людської поведінки покращує добробут і сприяє створенню справедливих та інклюзивних спільнот.

Місія

Через освіту, дослідження та тренінги з психології та консультування PAU готує своїх студентів до вирішення нагальних та нових проблем, які справедливо відповідають потребам нашого постійно мінливого людського стану.

Цінності

Цінності PAU були підтверджені живим досвідом, груповими обговореннями, опитуваннями та фокус-групами. П’ять цінностей, описаних нижче, виражають PAU як організацію, яка розуміє свою особливу культуру, яка підтримує світ, у якому розуміння людської поведінки покращує добробут і сприяє справедливим та інклюзивним спільнотам.

183672_values2x.jpg

У PAU студенти відчувають наступне:

 • Факультет із багатим дослідницьким досвідом і відмінними методами навчання.
 • Клінічне навчання з можливістю ліцензування.
 • Високий рівень стажування, включаючи:
  • 99% акредитованих APA коефіцієнт відповідності на 2020-21 для програми PhD
  • 100% відповідність стажування, акредитованого APA, для програми PGSP-Stanford PsyD Consortium (у 2013 та 2014 роках; див. дані APA)
  • 98% рівня практикуму для Програми консультування магістра.
 • Стабілізація оплати навчання, що гарантує відсутність підвищення вартості навчання протягом усього терміну навчання студента.
 • Регіональна акредитація Комісії старших коледжів та університетів WASC (WSCUC) для всіх ступенів.
 • Акредитація Американської психологічної асоціації (APA) для програм PhD та PsyD

Заснований у 1975 році як Тихоокеанська Вища школа психології, Palo Alto University (PAU) є некомерційною, регіонально акредитованою установою, яка займається покращенням життя за допомогою освіти та досліджень у сфері психології, консультування, клінічної підготовки та практики в різноманітному суспільстві.

Palo Alto University (PAU) пропонує високоякісну, індивідуальну, конкурентоспроможну освіту зі всесвітньо відомими викладачами та інструкторами на рівнях бакалавра, магістра та доктора.

Розташування

 • Palo Alto

  Arastradero Road,1791, 94304, Palo Alto

  Запитання