© Penn State Great Valley
Pacific Lutheran University

Pacific Lutheran University

Pacific Lutheran University

Введення

PLU прагне навчити студентів до життя вдумливих розслідувань, служб, лідерства та турботи - про інших людей, їхні громади та Землю.

Pacific Lutheran University цілеспрямовано об’єднує гуманітарні науки, професійні дослідження та громадську активність у прекрасному тихоокеанському північно-західному регіоні. Завдяки відмінним міжнародним програмам і близьким можливостям дослідження між студентами та викладачами, PLU допомагає своїм 3100 студентам з усіх віросповідань і походження визначити своє життєве покликання через курсову роботу, наставництво та стажування в компаніях і установах світового класу в районі Пьюджет-Саунд.

Заснований у 1890 р. Норвезькими іммігрантами, ПЛУ продовжує відмінні традиції лютеранської вищої освіти через її прихильність до просування знань, продуманого опитування та анкетування, підготовки громадян до служіння світові та постійної реформи. Розташований у мікрорайоні Паркленд Такома, штат Вашингтон, ПЛУ розташований у регіоні, який також пропонує широкі можливості для відпочинку на природі, культури та спорту.

СВІТОВИЙ, МЕТАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЕКОЛОГІЯ

Щоб підтримати студентів та викладачів, коли вони вивчають великі життєві питання та беруть участь у виконанні та осмисленій роботі, університет створив Центр покликання «Дика надія». Особливо сподіваюсь, що дослідження, пошук покликання, яке викладачі та студенти здійснюють разом, переживають навіть перед лицем непорушеної та непередбачуваної природи світу, у якому ми живемо.

Перший американський університет, який навчався одночасно на всіх семи континентах, ПЛУ також є першим приватним університетом на Західному узбережжі, який отримав престижну нагороду сенатора Пола Саймона за інтернаціоналізацію кампусу. Почесна грамота з відзнакою Президента Обами з питань вищої освіти у сфері громадських послуг, PLU приймає нагороду «Еммі» MediaLab; загін Макартура, який отримав нагороду, армійський ROTC; та понад 100 клубів та заходів, у тому числі 19 спортивних команд на північно-західній конференції ІІІ відділу NCAA.

Університет послідовно займає першу 20 позицію у найкращих університетах Заходу США News & World Report і нещодавно був названий четвертим на Заході за кращі коледжі для ветеранів. Він також займає чотири найкращі університети магістратури по всій країні, що проводяться щомісячним керівництвом Washington College. З 1975 року університет підготував 100 науковців Фулбрайта.

PLU відомий своєю прихильністю до різноманітності, справедливості та сталого розвитку. За досягнення в галузі сталого розвитку університет отримав золоту нагороду від Асоціації сприяння сталому розвитку вищої освіти (AASHE). PLU шукає студентів із будь-яким можливим походженням — усіх релігій, усіх рас, усіх соціально-економічних груп, будь-якої сексуальної орієнтації — з усього світу. У 2018-19 навчальному році 41 відсоток першокурсників є першим поколінням у їхніх родинах, яке відвідує коледж; 45 відсотків вважають себе кольоровими студентами; і 34 відсотки мають право на грант Пелла.

І вже понад 40 років ПЛУ є міжнародною відомістю за програмою досліджень Голокосту та геноциду, яка зараз включає кафедру наданого Куртом Майєром в дослідженнях Голокосту та щорічну конференцію Пауелла-Геллера з освіти Голокосту. Восени 2014 року ПЛУ став одним із небагатьох університетів по всій країні, які пропонують неповнолітніх у дослідженнях Голокосту та геноциду.

Ще однією з відмінних рис PLU є його національно відома Школа мистецтв і комунікацій. Останні випускники виступають і творять на Бродвеї, у теле- і кінофільмах, а також на сценах і концертних залах по всьому світу, а також у новинних та медіа-організаціях по всій країні. Нещодавно відремонтований Центр виконавських мистецтв Карен Хіл Філліпс у 20 мільйонів доларів є головним центром виконавських мистецтв у регіоні Саунд-Пуджет Саунд.

Університет пропонує 44 спеціальності та 54 неповнолітніх, а також аспірантуру та професійні програми з бізнес-адміністрування, творчого письма, освіти, кінезіології, маркетингової аналітики, шлюбної та сімейної терапії та догляду за хворими.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Tacoma

    Park Avenue South,12180, 98447, Tacoma

    Запитання