Pan Africa Christian University

Pan Africa Christian University

Pan Africa Christian University

Введення

PAC університет

PAC Університет Університет Лідерства Вибору, зафрахтований Комісії з університетської освіти в Кенії.

Це космополітичний вуз зі студентами, співробітниками і викладачами, проведеним з країн, по всій Африці і в світі. Наше різноманітність пропонує вам унікальну платформу для розширення світогляду через здорові соціальні взаємодії.

PAC Університет пропонує сприяє навчально-навчальне середовище, що робить вивчення весело і інтерактивними і створює будинок далеко від дому для наших студентів.

Наш викладацький склад включає в себе як місцевий і міжнародний факультет, який високо навченого від відомих установ по всьому світу. Завдяки їх наполегливій праці та персоніфікованого уваги, вони будуть наставляти вас в ставши лідером Бог наперед приготував вам бути.

PAC університет більш ніж навчальний заклад. Кожен досвід був навмисно розроблений, щоб запропонувати цілісний підхід до розвитку лідерства.

Академічний досвід зустрічається з духовним і позакласних досвідом, щоб зробити ідеальне поєднання, що представляють собою збагачувати середу PAC університету.

НАШЕ БАЧЕННЯ:

Щоб бути світового класу християнський університет, характеризується високою якістю, перетворюючої і ціннісно-орієнтованої освіти.

Наше завдання:

Для того, щоб розвивати перетворюють благочестиві християнські лідер за допомогою навчання, досліджень та інновацій для служіння Бога в Церкві і суспільстві.

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

  1. Прагнення до істини і психічну недоторканність 2. Наголошуючи на важливості людей 3. Взаємна повага і співробітництво для різноманітного спільноти ПКК 4. Пріоритет і зосередитися на біблійному і духовної освіти 5. Актуальність навчання за змістом, структурою і процесу 6. Досконалість в роботі, духовної прогулянку і обслуговуванні серед студентів, викладачів і співробітників 7. Прищеплення лідерських служниць серед студентів, викладачів і співробітників

Наші основні зобов'язання

  1. Якість акцент на практичному досвіді і розвитку лідерства 2. Спільнота віри з різних культур, що охоплює місію і сповідування віри 3 ПККА. Якісне навчання і спираючись 4. Найм високопродуктивних професійних кадрів 5. Інформаційні технології 6. Стратегічне планування та оцінка 7. Охоплення суспільства за допомогою різних засобів зв'язку в створенні стратегічних альянсів і сприяння пошуку істини, любові і справедливості 8. Дослідження і наука у вирішенні найважливіших соціальних проблем 9. Спільнота служби, будучи провідним християнським центром ресурсів для суспільства

Наші цілі:

  1. Для того, щоб забезпечити навчання на університетському рівні в галузі вищої освіти для християнської віри і практики; Для того, щоб підготуватися до церквам Африки: зрілі, вчинені, і лідери сумлінних міністерським служити компетенцією в міністерствах Церкви; 2. Для того, щоб озброїти студентів для християнського служіння в позиції керівництва і діяльності в різних християнських міністерств і світських професіях; 3. Для того, щоб розвивати і передавати знання і навички, за допомогою наукових досліджень і навчання на університетському рівні; 4. З метою подальшого збереження, розвитку, виробництва, обробки, передачі та поширення знань, і тим самим стимулювати духовну, релігійну та інтелектуальне життя і культурний розвиток Кенії і Африки в цілому; 5. Для того, щоб грати ефективну роль у розвитку і розширенні африканської церкви та її керівництва.

Зокрема, ми хочемо розвивати в кожного студента:

  1. Енергійні, що ростуть взаємини з Богом; 2. Звук євангельський теологічний фундамент, заснований на розумінні історичного тла і контексту Біблії, належної методології інтерпретації Біблії і чутливість до Святого Духа; 3. Розумний прихильність жертовно служити Богу, церква і світ відповідно до дарами, які Бог дав.

Розташування

  • Nairobi

    OUR CONTACTS Pan Africa Christian University | P.o Box 56875 – 00200, Nairobi | Kenya. Call Centre +254205293034, Main Campus: +254721932050, +254734400694 Valley Road Campus: +254202318203 Email: [email protected] / [email protected] | Website: www.pacuniversity.ac.ke Facebook: www.facebook.com/pacuniversity and Twitter twitter.com/PacUniversity1.

    Запитання