Örebro University

Örebro University

Örebro University

Введення

Örebro University - це молодий, сучасний і швидко зростаючий університет з амбітною програмою на майбутнє. Наші студенти та дослідники є живим доказом нашої мети створити привабливе місце як для роботи, так і для навчання.

Наше бачення - сміливість до перегляду та здатність еволюціонувати - є основою нашої повсякденної роботи. Наші студенти-майстри приїжджають з усього світу і отримують користь від тісного контакту з іншими студентами, викладачами, дослідниками та професорами - розміри нашого класу ніколи не перевищують 30 учнів.

Ми пропонуємо якісні міжнародні магістерські програми з різних дисциплін: суспільствознавство, комунікація, статистика, інформатика, хімія, робототехніка, медицина, фізіологія та економіка.

У нас є два кампуси - основний кампус і наш спеціалізований медичний кампус.
Обидва добре пов’язані з центром міста Еребро, а також близькі до природи.

Еребру також має один із найширших видів спорту та подій, доступних у будь-якому місті Швеції, і він розташований у завидному місці - Стокгольм, Гетеборг і навіть Осло можна дістатися безпосередньо з Еребру.

У нас створено цілий ряд кафедр, які допомагають y OU від реєстрації інтересу до реєстрації на навчання. Як потенційний студент, y OU може отримати пряму допомогу в процесі подання заявки; Після прийняття ми пропонуємо спеціальну підтримку з розміщенням, запитами на отримання віз та інше. Коли y OU прибуде до Örebro, y OU буде вітатися нашою командою підтримки студентів, яка організовує комплексну програму знайомства для нових приїздів.

Якщо y OU прагне вивчити високоякісну магістерську програму та відчути найкраще, що може запропонувати Швеція, розгляньте Örebro University як свій перший вибір.

Розташування

  • Örebro

    Örebro University , SE-701 82, Örebro

Запитання