Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Otterbein University

Otterbein University

Otterbein University

Введення

Оттербайн - це регіонально акредитований університет гуманітарних наук. З часу свого заснування в 1847 році Оттербайн був визнаний своїми ідеалами, що визначають темп, його новаторською програмою інтегративних досліджень, він є одним із перших закладів спільної освіти в країні та своїм прагненням служити суспільному благу. Розташований у мальовничому Вестервіллі, штат Огайо - у декількох хвилинах ходьби від центру міста Коламбус - ми є ідеальним місцем для студентів та аспірантів, щоб знайти стажування та можливості для створення мереж у всьому світі.

Вестервілль - це житлова громада з 36 000 жителів на північному сході Коламбуса, штат Огайо, що пропонує атмосферу маленького містечка з усіма зручностями та можливостями великого міста. Кампус Оттербейна площею 140 акрів акцентований історичним Вежевим залом, який був побудований у 1872 році та внесений до Національного реєстру історичних місць. Приблизно 3000 чоловіків та жінок із усіх Сполучених Штатів та кількох зарубіжних країн.

Otterbein пропонує на вибір понад 70 спеціальностей та 44 неповнолітніх, а також індивідуальні курси навчання. Ми також пропонуємо п’ять випускних програм з ділового адміністрування, освіти та догляду за дітьми, включаючи наш ступінь доктора медсестер.

Розташування

  • Westerville

    South Grove Street,1, 43081, Westerville

    Запитання