Oregon State University

Oregon State University

Введення

Коледж наук про Землю, океан та атмосферу є центром досліджень наук про Землю та академічних програм в Oregon State University . Наші вчені та студенти перебувають на передовій відкриттів - від глибин океану до віддалених гірських вершин, від наших подвір’я до кінців Землі та від найсучасніших лабораторій, які ведуть наші зали до громад що ми пропонуємо результати нашого дослідження. У всіх дисциплінах наш факультет славиться своєю наукою та цінується за свій досвід.

Наша геологічна програма досліджувала планету більше століття.

Наша програма з океанографії займає ні. 3 у світі.

Журнал "Природа" Oregon State University входить до числа найсильніших програм у галузі наук про Землю та навколишнє середовище, і наші програми призвели до того, що штат Орегон отримав статус "одного з найкращих університетів, що вирішує зміни клімату".

Четверо наших викладачів виступали у звітах МГЕЗК (Міжурядової групи з питань зміни клімату), які вважаються науковим золотим стандартом для оцінки ризику кліматичних змін, спричинених людиною.

Ми є домом для одного з найбільших в країні архівів ядер осадів, що дозволяє нам краще зрозуміти минуле та передбачити майбутні умови на нашій планеті.

Наш факультет отримав найвищі відзнаки у найповажніших товариств та фондів, включаючи "геніальну стипендію" Макартура, стипендію Фонду Альфреда П. Слоуна та більше десятка стипендій Американського геофізичного союзу.

Розташування

Розташування
  • Corvallis

    Corvallis, США

    Запитання