Keystone logo
Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Oslo Metropolitan University

Введення

OsloMet – це міський університет із різноманітним академічним профілем та чіткою міжнародною орієнтацією. Завдяки дослідженням, які ми проводимо, і студентам, яких ми навчаємо, OsloMet прагне задовольнити потреби суспільства та ринку праці. OsloMet дальнодумний і прагне впроваджувати нові технології та інноваційні рішення, які покращують роботу університету.

Навчання

У тісній співпраці з суспільством та роботодавцями наші знання та досвід сприятимуть навчанню та модернізації наших навчальних програм. Це також сприятиме розвитку навчального закладу, окремих студентів та співробітників.

Інноваційний

Інновації вимагають співпраці між різними дисциплінами, професіями та зацікавленими сторонами суспільства. Наша мета - бути допитливими та відкритими у відносинах із суспільством, роботодавцями та бізнесом, і ми будемо виробляти нові знання, що забезпечують вирішення викликів завтрашнього дня.

Різноманітний

Наше розташування в регіоні Осло дає нам хороші можливості зрозуміти та отримати вигоду від різноманітного населення міста. Ми будемо сприяти рівності та порозумінню - як у суспільстві загалом, так і серед наших студентів та персоналу зокрема.

Розташування

  • Majorstuen

    Kirkeveien,1B, 0266, Majorstuen

    Запитання