Oslo Met University

Oslo Met University

Oslo Met University

Введення

OsloMet - це міський університет з різноманітним академічним профілем та чіткою міжнародною орієнтацією. Завдяки проведеним нами дослідженням та студентам, яких ми навчаємо, OsloMet прагне відповісти на потреби суспільства та ринку праці. OsloMet має перспективне мислення і прагне прийняти нові технології та інноваційні рішення, які покращують спосіб роботи університету.

Наші цінності

Навчання

У тісній співпраці з суспільством та роботодавцями наші знання та досвід сприятимуть навчанню та модернізації наших навчальних програм. Це також сприятиме розвитку навчального закладу, окремих студентів та співробітників.

Інноваційний

Інновації вимагають співпраці між різними дисциплінами, професіями та зацікавленими сторонами суспільства. Наша мета - бути допитливими та відкритими у відносинах із суспільством, роботодавцями та бізнесом, і ми будемо виробляти нові знання, що забезпечують вирішення викликів завтрашнього дня.

Різноманітний

Наше розташування в регіоні Осло дає нам хороші можливості зрозуміти та отримати вигоду від різноманітного населення міста. Ми будемо сприяти рівності та порозумінню - як у суспільстві загалом, так і серед наших студентів та персоналу зокрема.

Розташування

  • St. Hanshaugen

    Pilestredet,46, 0167, St. Hanshaugen

    Запитання