Keystone logo
ORT Braude College Of Engineering

ORT Braude College Of Engineering

ORT Braude College Of Engineering

Введення

З моменту свого створення Академічний інженерний коледж ОРТ Брауде переслідував єдину мету: зробити вищу освіту доступною для всіх ізраїльтян, незалежно від їх економічного походження.

В ORT Braude ми розглядаємо надання вищої освіти в галузі техніки та науки як потужний вираз національних цінностей і вітаємо кожну можливість для досягнення цієї мети. Для того, щоб залишатися актуальними в цьому новому конкурентному світі та забезпечувати студентів найсучаснішими навчальними програмами, ми постійно тримаємося в курсі освітніх та виробничих тенденцій.

У ORT Braude ми глибоко усвідомлюємо свою соціальну відповідальність та користь, яку наше місце може мати для наших студентів, місцевої промисловості та громад. Ми віримо, що кожна людина має право формувати своє власне майбутнє. Ця віра, поряд із соціальною прихильністю коледжу, дозволили ОРТ Брауде зробити величезний внесок у місцеву громаду та економіку. Це також стимул для нас невтомно працювати, щоб дати молодим ізраїльтянам можливість досягти особистої академічної успішності, тоді як ми продовжуємо дотримуватися високих, безкомпромісних академічних стандартів.

Розташування

  • Karmiel

    Karmiel, Ізраїль

    Запитання