Oregon State University College of Pharmacy

Oregon State University College of Pharmacy

Oregon State University College of Pharmacy

Введення

Місія

Наша місія полягає в просуванні здоров’я в суспільстві завдяки лідерству в фармацевтичній освіті, наукових дослідженнях, залученні громади та покращенні допомоги пацієнтам.

Стратегічний план

Фармацевтичний коледж є невід'ємною частиною Університету штату Орегон понад 100 років і продовжує відігравати важливу роль у допомозі університету досягти стратегічних цілей та бачення. Коледж повністю акредитований Радою з акредитації фармацевтичної освіти. Всесвітньо відомий факультет сприяє повноцінному та здоровому життю всіх орегонців.

Фармацевтичний коледж визнає, що галузь фармації розширюється та розвивається, і прагне запропонувати інструменти та знання, які студентам потрібно буде адаптувати та процвітати у завтрашній фармацевтичній професії.

Трьома основними цілями Фармацевтичного коледжу є забезпечення відмінної професійної освіти для наших студентів та безперервна освіта для практикуючих фармацевтів; сприяти видатним та інноваційним дослідженням та сприяти здоров’ю населення шляхом розробки та просування способів безпечного та доступного надання ліків.

В основі цього - студентський колектив. Студенти доктора фармацевтичних наук (Pharm.D.) Два роки навчаються у головному кампусі штату Орегон у Корваллісі та переїжджають до Орегонського університету охорони здоров'я та науки на наступні та останні два роки. В OHSU, Pharm.D. студенти допомагають розвивати співпрацю в рамках медичної професії. Студенти вивчають мультидисциплінарний підхід до вивчення теорії та практики фармації. Студенти програми аспірантури Коледжу фармації беруть участь в інноваційних біомедичних дослідженнях та інших сферах дослідження, які можуть мати значний вплив на охорону здоров'я та добробут Орегонії та інших країн світу. Метою фармацевтичного коледжу є створення фармацевтів, які є незалежними вченими, які прагнуть забезпечити кращу якість життя.

Розташування

  • Corvallis

    Southwest Jefferson Way,1601, 97331, Corvallis

    Запитання