Opole University

Opole University

Opole University

Введення

Про

Ласкаво просимо до університету Ополе - одного з 19 державних університетів у Польщі. Хоча це, здається, відносно молодий університет, створений у 1994 році, має давню академічну традицію, оскільки вона була заснована в результаті приєднання до однієї з кращих польських педагогічних академій - Вищого педагогічного коледжу Ополе та Ополе філії Католицького університету у Любліні.

Сьогодні наш університет складається з вісім факультетів та декількох інших підрозділів, які разом становлять динамічний, сучасний і висококласний рівень викладання навчального закладу.

Університет Ополе постійно розширює свою освітню пропозицію та розвиває співпрацю з академічними та діловими партнерами як у Польщі, так і за кордоном. Наші студенти можуть відвідувати місця розташування та обміни в рамках програми Erasmus або Майстер-програми Європи. Вони можуть отримувати різноманітні стипендії та гранти, а також розвивати свої інтереси та пристрасті, беручи участь у широкому спектрі заходів у галузі науки, спорту та культури.

Завдяки різноманітним галузям вивчення та спеціальностям ви можете легко знайти програму, яка відповідатиме вашим інтересам та надасть вам знання та навички, необхідні для майбутньої кар'єри та життя.

Школа польської мови та культури для іноземців на філологічному факультеті Ополе університету пропонує курси польської мови для іноземців та готує наших студентів до іспитів відповідно до європейських стандартів на всіх рівнях - Свідоцтво від Бюро з питань академічного визнання та міжнародної біржі визнання знань польського як іноземної мови.

Розташування

  • Opole

    pl. Kopernika 11a, 45-040, 45-040, Opole

Запитання