Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

Введення

Вступ

Забезпечуючи захоплюючі можливості навчання та знання та досвід видатних викладачів світового рівня, онлайн- Old Dominion University ідеально підходять для задоволення потреб сучасних студентів.

Якісна освіта

Old Dominion University, розташований у прибережному місті Норфолк, є докторським науково-дослідним університетом Вірджинії, у якому навчається понад 24 000 студентів, уважні вчені, енергійна резиденція та ініціативи, які щорічно вносять 2,6 млрд доларів у економіку Вірджинії. Історичне коріння починається майже 100 років тому, зараз ОДУ є одним з небагатьох державних університетів, які відзначаються Фондом Карнегі «Докторські університети: вища науково -дослідницька діяльність». Наші професори створюють знання, а також діляться ними. Підтверджуючи якість своїх програм, Old Dominion University акредитована Комісією з коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл для присудження дипломів бакалавра, магістра, спеціаліста з освіти та доктора. Крім того, численні програми навчання в університеті індивідуально акредитовані спеціалізованими установами, визнаними Радою з акредитації вищої освіти.

Зручні курси Пропонуючи синхронні та асинхронні онлайн -курси, ODU дає змогу студентам продовжувати навчання та при цьому задовольняти потреби сім’ї та роботи. Дізнайтесь більше про наше онлайн -середовище навчання тут .

Служби підтримки Old Dominion University надають таку ж академічну підтримку та ресурси для онлайн-студентів, як і для студентів на кампусі. Дослідіть наші онлайн -академічні ресурси тут . Технічна підтримка доступна цілий день і всю ніч, кожен день у році.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

Запитання