Oklahoma State University College of Human Sciences

Oklahoma State University College of Human Sciences

Oklahoma State University College of Human Sciences

Введення

Наші сім навчальних підрозділів пропонують різноманітні пропозиції для студентів та аспірантів. Виберіть з понад 100 градусних програм, що підтримують особистий та професійний розвиток. Завдяки міждисциплінарному та спільному підходу до програм ми готуємо випускників до реального успіху.

Наш нещодавно утворений коледж об’єднує програми колишнього Коледжу освіти, охорони здоров’я та авіації та Коледжу гуманітарних наук. Люди є основою всього, що ми робимо для покращення та покращення життя.

Коледж освіти та гуманітарних наук - це група викладачів, співробітників, студентів та партнерів, які налаштовані на службу, які покращують життя завдяки інноваційним дослідженням, викладанню та залученню.

Прагнучи до різноманітності та інклюзії, ми просуваємо місію надання земель шляхом розвитку соціально відповідальних учнів, які навчаються впродовж життя та вчених, які служать іншим для покращення освіти, здоров'я та добробуту людей, сімей та громад.

Ми прагнемо до досконалості у підготовці наступного покоління лідерів у галузі освіти, охорони здоров’я, авіації, людського розвитку тощо. Наші 172 викладачі та майже 200 штатних співробітників поділяють прихильність до добробуту та розвитку різних людей протягом усього життя.

Розташування

  • Stillwater

    122 N Monroe St, Stillwater, OK 74075, United States, 74075, Stillwater

    Запитання