OCAD University

OCAD University

OCAD University

Введення

Про OCAD University

OCAD U - Університет уряду Канади

Заснована в 1876 році, OCAD U присвячується освіті мистецтва та дизайну, практиці та наукових дослідженнях, а також знанням і винаходам у широкому діапазоні дисциплін. OCAD U постійно спирається на свої традиційні сильні сторони на студії, додаючи нові підходи до навчання, які виступають за міждисциплінарну практику, співпрацю та інтеграцію нових технологій. У епоху Уявлення члени спільноти OCAD U мають унікальну кваліфікацію для того, щоб діяти як каталізатори наступного прогресу в культурі, технології та якості життя для всіх канадців.

Наші програми та дослідження доповнюють сфери цифрових засобів масової інформації та дизайну, сталого розвитку, здоров'я та благополуччя, культурного розмаїття та культур корінних народів.

Наші студенти займаються творчим студійним, естетичним та технічним навчанням, разом з критичними, теоретичними, науковими та історичними знаннями та методами.

Нарешті, наше місце надихає. OCAD U знаходиться в самому серці національного мистецтва, дизайну, бізнесу і нової медіа-столиці, на предках і традиційних територіях Міссіссаугас Нового Кредиту, Haudenosaunee, Anishinaabe і Huron-Wendat - оригінальних власників і зберігачі землі, на якій ми стоїмо.

116258_116196_cityshot-topchoice9.jpg

Наші тезки

 • 1876: Онтарійська школа мистецтв
 • 1886: Торонтська школа мистецтв
 • 1890: Школа мистецтв і промислового дизайну Центрального Онтаріо
 • 1912: Онтарійський коледж мистецтв
 • 1996: Коледж мистецтв Онтаріо
 • 2010: Коледж мистецтв і дизайну в Онтаріо (OCAD U)

OCAD University розташований у самому серці Торонто, поруч з картинною галереєю Онтаріо та історичним парком Гранж. Її зростаючий південний кампус знаходиться в п'яти хвилинах їзди від процвітаючого району мистецтв і розваг міста.

Центр дизайну Sharp

Тепер архітектурна пам'ятка Торонто, знаковий центр дизайну Sharp для дизайну був відкритий у 2004 році як частина великого $ 42,5-мільйона кампуса реконструкції. Нагорода, чорно-біла «настільна» структура стоїть над головним корпусом OCAD University на 12 різнокольорових сталевих ніжках. Центр названий на честь благодійників Розалі та Ісадора Шарпа, і є домом для факультету дизайну OCAD U, з можливостями для факультетів мистецтв і ліберальних досліджень. Він був розроблений відомим британським архітектором Уіллом Алсопом у партнерстві з компанією Robbie / Young Wright Architects Inc.

Нагороди

 • Премія Королівського інституту британських архітекторів, 2004 рік
 • Нагорода передового досвіду, архітектура Торонто та нагородами міського дизайну, 2005
 • Найбільш видатний технічний проект, Canadian Consulting Engineering Awards, 2005
 • Бенджамін Мур контракт зовнішньої премії, 2006 (нагороджений буде Alsop) \ t

116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

Зображення та місія

Бачення

Перетворені уявами

OCAD University закликає вас зухвало і відповідально переслідувати питання нашого часу через потужне взаємодія мистецтва, дизайну, соціальних наук, гуманітарних наук і наук.

Опис місії

ти

 • Ми запрошуємо вас побудувати свідомі, щедрі та радісні спільноти, які об'єднують різноманітні перспективи та критичні практики.

Зухвалий і відповідальний переслідування

 • Ми виховуємо різноманітність і стійкість, практикуємо справедливість, включення, стабільність і повагу до голосів і культур корінних народів.

Питання нашого часу

 • Ми шукаємо і відповідаємо на питання нашого часу, щоб збагатити наші дисципліни і діяти як трансформаційні соціальні, економічні, екологічні та культурні агенти.

Потужне взаємодія мистецтва, дизайну, суспільних наук, гуманітарних наук і наук

 • Ми співпрацюємо з матеріалами, даними, технологіями, ідеями і педагогікою і різноманітними корінними перспективами, щоб підтримати унікальні дослідження, студійну практику і навчання, створюючи міждисциплінарні і виникаючі форми знань.

116259_116194_campus.jpg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Toronto

  100 McCaul Street, M5T 1W1, Toronto

  Запитання