OBS Business School

OBS Business School

OBS Business School

Статистика

OBS у цифрах

OBS Business School - перша 100% -на бізнес -школа в Іспанії. Починаючи з 2006 року, року свого заснування, школа підготувала понад 20 000 менеджерів та фахівців. Маючи понад 250 активних викладачів у 25 різних країнах, OBS є лідером у інноваційних програмах, які передбачають зміни у бізнес -середовищі. Крім того, школа пропонує подвійний диплом разом із Барселонським університетом, головним державним університетом Іспанії з більш ніж 560 -річною історією.

Наші студенти складаються з людей 45 різних національностей та 5 різних континентів, з яких 55% - чоловіки та 45% - жінки. Слід зазначити, що 95% наших студентів мають вищу освіту, а 32% мають ступінь МВА або магістра. Нарешті, 100% мають професійний досвід, а 77% - це керівники чи менеджери.

Одним із найбільших внесків OBS Business School стала розробка гнучкої методології, яка дозволяє студентам узгоджувати сім'ю, роботу та академічне життя. Завдяки цій методології протягом останнього року ми підготували понад 2900 фахівців, і показники подальшого спостереження та завершення навчання в OBS реєструють у середньому 91%. З цієї причини ми дуже горді сказати, що 9 з 10 студентів рекомендують нас.

Одним словом, OBS покриває потребу в якісному безперервному навчанні без фізичних бар’єрів, що дає змогу узгодити професійний розвиток, якого сьогодні потребують ринки, з нашим професійним життям.

  Рейтинги

  У категорії програм Іберо-американський рейтинг онлайн-навчання іспанською мовою обрав 6 OBS найкращими онлайн-програмами у своїх категоріях. Це глобальний МВА (найкращий онлайн -МВА), магістр з маркетингового менеджменту та комерційного менеджменту (найкращий майстер з менеджменту онлайн -маркетингу), магістр з управління людськими ресурсами (найкращий майстер з онлайн -управління людськими ресурсами), магістр з управління проектами (кращий майстер у Управління проектами в Інтернеті), магістр з управління ланцюгами поставок та логістики (кращий майстер з управління ланцюгами поставок онлайн) та магістр фінансового менеджменту (кращий майстер з фінансового менеджменту в Інтернеті).

  Але це ще не все, і це те, що OBS Business School була визнана 2 -ю найкращою бізнес -школою за “рейтингом вищих навчальних закладів в Інтернеті”, проведеним консалтинговою фірмою Hamilton Global Intelligence .

  Крім того, магістр цифрової трансформації та розвитку бізнесу та магістр інновацій та підприємництва були визнані двома найкращими у світі у своїх галузях знань за рейтингом Eduniversal Best Masters Worldwide 2015-2016 .

  Розташування

  • Barcelona

   Avinguda Josep Tarradellas i Joan 171-175, L’Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 08901, Barcelona

   • Bogotá

    Calle 76,No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Edificio Prisma Tower Av. Juan de Aliaga N° 425, piso 7 oficina 704 Magdalena del Mar, , Lima

     Запитання