Keystone logo
Oakland University - School of Business Administration Магістр наук з управління інформаційними технологіями - особисто
Oakland University - School of Business Administration

Магістр наук з управління інформаційними технологіями - особисто

4 Semesters

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

04 Sep 2024

USD 1 027 / per credit *

На кампусі

* для нерезидента | у штаті 871,50 дол

Введення

Незалежно від того, чи йдеться про використання потужності даних для вдосконалення бізнес-процесів чи захисту цифрових активів організації, студенти програми магістра наук з управління інформаційними технологіями (MSITM) Оклендського університету отримують важливі знання та навички, щоб керувати цифровою трансформацією. Завдяки програмі, заснованій на експериментальному навчанні, включаючи проекти, спонсоровані компанією, випускники програми OU MSITM готуються до кар'єри управління, проектування та створення інформаційних систем і технологій.

Студенти мають можливість подати заявку на програму MSITM на кампусі або на 100% онлайн. Обидві програми пропонують однакову високоякісну навчальну програму та досвідченого викладача та дозволяють студентам проходити курси онлайн або на кампусі. Кандидати на 100% онлайн-програму MSITM оцінюватимуться за ставками за навчання в штаті.

MSITM

Випускники програми MSITM будуть готові піднятися кар’єрними сходами в пошуках таких позицій, як бізнес-аналітик, архітектор корпоративних даних, консультант з бізнес-аналітики, аналітик бізнес-аналітики, інженер із забезпечення безпеки інформації, інженер з безпеки та управління мережами, менеджер ІТ-проектів, спеціаліст із питань конфіденційності, консультант із ІТ-стратегії чи менеджер із пошуку ІТ. Програма покращує знання студентів про те, як фірми використовують інформаційні технології для вирішення бізнес-проблем, зосереджуючись на наступних основних компонентах:

 • Управління даними та бізнес-аналітика
 • Управління інформаційної безпеки
 • Стратегія та управління інформаційними системами

У цій програмі доступна додаткова концентрація в аналітиці та управлінні кібербезпекою. Стенограми відображатимуть отриману концентрацію.

Програма побудована навколо чотирьох модулів:

 • Підготовчі та базові курси – обов’язкові для студентів, які не мають знання інформаційних систем та/або статистики. Студенти з необхідною освітою будуть звільнені від цих курсів. Кредити з цих курсів не зараховуються до ступеня.
 • Основні курси – надають навички аналізу, проектування та реалізації
 • Курси за вибором – розвинути глибокі знання в конкретній галузі інтересів
 • Проект Capstone – синтезує знання студентів і застосовує їх для вирішення проблем в одній або кількох сферах концентрації

Програма 4+1

Програма магістра наук з управління інформаційними технологіями OU 4+1 пропонує мотивованим студентам прискорений спосіб отримати як ступінь бакалавра з інформаційних систем управління, так і ступінь магістра з управління інформаційними технологіями щонайменше за п’ять років. Студенти програми 4+1 можуть закінчити навчання зі ступенем MSITM, заповнивши додаткові 18 кредитів (шість курсів) замість 30 кредитів (10 курсів) поза основними вимогами MIS бакалавра.

Переваги програми 4+1:

 • Плавний початок аспірантури
 • Отримайте ступінь магістра за менший час
 • Швидке занурення в галузь або сферу діяльності
 • Отримайте конкурентне перевагу

У цій програмі доступна додаткова концентрація в аналітиці та управлінні кібербезпекою. Стенограми відображатимуть отриману концентрацію.

Студенти, прийняті на програму MSITM 4+1, повинні мати мінімальний загальний середній бал бакалаврату 3,2. Студенти подають заявку на участь у програмі MSITM 4+1, заповнивши заяву та форму відмови від GMAT під час навчання на перших курсах. Студенти, яким пропонується відстрочений вступ до аспірантури, залишатимуться класифікованими як бакалаври, доки вони не виконають усі вимоги до ступеня бакалавра.

Спеціалізація SAS Analytics

Завдяки співпраці з SAS, світовим лідером у галузі аналітичного програмного забезпечення, студенти бізнес-аналітики Оклендського університету можуть здобути академічну спеціалізацію рівня 2 із SAS Analytics у рамках своєї дипломної програми.

Спеціалізація визнає здатність використовувати провідні аналітичні інструменти SAS для статистичного аналізу, інтелектуального аналізу даних, прогнозування, машинного навчання, інтелектуального аналізу тексту та візуальної аналітики даних. Студенти Окленда також можуть отримати доступ до програмного забезпечення SAS і відвідати презентації експертів і спеціальні вебінари.

Отримавши бейдж, студенти готуються до кар’єри в галузі розширеної аналітики, багатофакторного аналізу, бізнес-аналітики, кримінального розслідування та прогнозної аналітики, а також отримують знання та навички для просування в кар’єрі. Цифровий бейдж можна використовувати в резюме або CV одержувача, профілі LinkedIn, веб-сайті, соціальних мережах або інших матеріалах, пов’язаних з кар’єрою.

Наш ступінь MSITM виділяється своїми:

 • Орієнтування в реальному світі. Ви отримаєте практичну освіту з ІТ-менеджменту, яка виведе вас із класу в спільноту. Університет Окленда має широкі партнерські стосунки в державному, приватному та некомерційному секторах, які ви можете використовувати, щоб отримати стажування, проекти на основі конкретних справ, дослідницькі запити та інші можливості для прикладного навчання.
 • Кар'єрні спеціалізації. Ви можете налаштувати магістра з управління інформаційними технологіями, спеціалізуючись на одній із двох високоринкових областей ІТ-експертизи: бізнес-аналітика та управління інформаційною безпекою.
 • Винятковий факультет. Нашу магістерську програму з управління ІТ очолюють національно визнані експерти, включаючи лідерів як у академічних дослідженнях, так і в прикладній бізнес-практикі. Ви отримаєте всебічний погляд на управління інформаційними технологіями, який об'єднує теоретичні концепції та практичне застосування.
 • Науково-дослідна база. У кампусі ми розміщуємо три основні сховища даних: Центр економічних даних Південно-Східного Мічигану, Центр науки про дані та аналізу великих даних і Центр кібербезпеки. Усі троє підтримують незалежні наукові дослідження та консультуються з громадськими організаціями. Вони також надають вам доступ до величезних баз даних, найсучаснішого апаратного забезпечення та розширених можливостей програмування.
 • Зоряна репутація. Роботодавці визнають бізнес-ступінь Оклендського університету знаком якості. На додаток до національного визнання від US News & World Report , CEO Magazine , The Princeton Review та інші видання, ми маємо спеціальну подвійну акредитацію від Асоціації вдосконалення університетських шкіл бізнесу (AACSB), яку поділяє менше ніж 1 відсотків світових бізнес-шкіл.
 • Пільги для іноземних студентів. Програма MSITM Оклендського університету має код STEM. Таким чином, іноземні студенти, які отримують ступінь MSITM, можуть подати заявку на 24-місячне продовження програми STEM за факультативною практичною підготовкою (OPT).

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання