Keystone logo
Oakland University - School of Business Administration Магістр наук з бізнес-аналітики - особисто
Oakland University - School of Business Administration

Магістр наук з бізнес-аналітики - особисто

Rochester Hills, США

4 Semesters

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

04 Sep 2024

USD 1 027 / per credit *

На кампусі

* для нерезидента | у штаті 871,50 дол

Введення

Перетворюйте дані на стратегічні дії, впливайте на прийняття рішень і підвищуйте ефективність вашої організації за допомогою знань, інструментів і методів, які практикуються й удосконалюються в програмі магістра наук бізнес-аналітики (MSBA) OU, призначеної STEM. Завдяки програмі, заснованій на експериментальному навчанні, включно з проектами, спонсорованими компаніями, випускники OU's MSBA готові задовольнити зростаючий попит на професіоналів, які володіють даними, здатних вирішувати бізнес-завдання в різних галузях.

100% онлайн програма MSBA

Студенти мають можливість подати заявку на програму MSBA на кампусі або на 100% онлайн. Обидві програми пропонують однакову високоякісну навчальну програму та досвідченого викладача та дозволяють студентам проходити курси онлайн або на кампусі. Кандидати на 100% онлайн-програму MSBA оцінюватимуться за тарифами за навчання резидентів штату.

MSBA

MS in Business Analytics від OU розроблено для професіоналів, які прагнуть поглибити своє розуміння та розвинути навички використання даних для виявлення можливостей, реагування на виклики, впливу на прийняття рішень та реалізації успішних рішень.

Випускники програми будуть оснащені для використання даних для вирішення бізнес-проблем у різних галузях і дисциплінах. Галузі, у яких спостерігається значне зростання використання бізнес-аналітики, включають фінансові послуги, роздрібну торгівлю, медичні послуги, бухгалтерський облік і аудит, транспорт і логістику, розваги, спорт і подорожі.

Завдяки поєднанню цілеспрямованої навчальної програми, експериментального навчання та курсів під керівництвом експертів студенти отримають навички приймати керовані даними рішення на основі своїх бізнес-знань і вміння вміло використовувати різноманітні статистичні та кількісні методи, обчислювальні інструменти, і прогнозні моделі.

Програма побудована навколо чотирьох модулів:

 • Підготовчі та базові курси – обов’язкові для студентів, які не мають знання інформаційних систем та/або статистики. Студенти з необхідною освітою будуть звільнені від цих курсів. Кредити з цих курсів не зараховуються до ступеня.
 • Основні курси – надають навички аналізу, проектування та реалізації
 • Курси за вибором – розвивати поглиблені знання
 • Capstone Project – синтезує та застосовує знання студентів до сучасних проблем

Програма 4+1

Програма магістра наук у галузі бізнес-аналітики 4+1 від OU запропонує студентам прискорений спосіб отримати як ступінь бакалавра MIS, що спеціалізується на бізнес-аналітиці, так і ступінь магістра з бізнес-аналітики щонайменше за п’ять років. Студенти програми 4+1 можуть отримати ступінь MSBA, заповнивши додаткові 18 кредитів (шість курсів) замість 30 кредитів (10 курсів) поза основними вимогами MIS бакалавра.

Переваги програми 4+1:

 • Плавний початок аспірантури
 • Отримайте ступінь магістра за менший час
 • Швидке занурення в галузь або сферу діяльності
 • Отримайте конкурентне перевагу

Студенти, прийняті на програму MSBA 4+1, повинні мати мінімальний загальний середній бал бакалаврату 3,0. Студенти подають заявку на участь у програмі MSBA 4+1, заповнивши заяву та форму відмови від GMAT під час навчання на перших курсах. Студенти, яким пропонується відстрочений вступ до аспірантури, залишатимуться класифікованими як бакалаври, доки вони не виконають усі вимоги до ступеня бакалавра.

Аналітика та спеціалізація SAS

Завдяки співпраці з SAS, світовим лідером у галузі аналітичного програмного забезпечення, студенти бізнес-аналітики Оклендського університету можуть здобути академічну спеціалізацію рівня 2 із SAS Analytics у рамках своєї дипломної програми.

Спеціалізація визнає здатність використовувати провідні аналітичні інструменти SAS для статистичного аналізу, інтелектуального аналізу даних, прогнозування, машинного навчання, інтелектуального аналізу тексту та візуальної аналітики даних. Студенти Окленда також можуть отримати доступ до програмного забезпечення SAS і відвідати презентації експертів і спеціальні вебінари.

Отримавши бейдж, студенти готуються до кар’єри в галузі розширеної аналітики, багатофакторного аналізу, бізнес-аналітики, кримінального розслідування та прогнозної аналітики, а також отримують знання та навички для просування в кар’єрі. Цифровий бейдж можна використовувати в резюме або CV одержувача, профілі LinkedIn, веб-сайті, соціальних мережах або інших матеріалах, пов’язаних з кар’єрою.

Наш MSBA дає вам змогу:

 • Отримайте перевагу на ринку праці. Випускники Оклендського MSITM, які спеціалізуються на бізнес-аналітиці, негайно просуваються по кар’єрі. Приблизно 95 відсотків наших нещодавніх випускників бізнес-аналітики повідомили про нову роботу, нову посаду та/або підвищення зарплати принаймні на 10 відсотків після завершення програми.
 • Отримайте практичний досвід. MSBA наголошує на практичних курсових роботах, які перетворюють теорію підручників у реальні знання. Наша навчальна програма включає відповідні проектно-орієнтовані завдання та проекти, що фінансуються галуззю, а також багато можливостей для стажування та співпраці, які допоможуть підготувати вас до роботи.
 • Навчайтеся у виняткових викладачів. Викладацький склад нашої магістерської програми з бізнес-аналітики знаходиться в авангарді досліджень і ділової практики. Ви навчатиметеся від національних експертів, які досягають успіху на кожному рівні науки про дані, від стратегічного мислення високого рівня до технічного та операційного застосування.
 • Беріть участь у практичних дослідженнях. Оклендський університет є домом для трьох основних об’єктів бізнес-аналітики: Центру економічних даних Південно-Східного Мічигану, Центру наукових досліджень даних і аналізу великих даних і Центру кібербезпеки. Кожен із цих центрів надає студентам MSBA можливість проводити наукові дослідження та консультуватися з партнерами в корпоративному та приватному секторах.
 • Отримайте додаткову спеціалізацію SAS Analytics. У рамках магістра з бізнес-аналітики ви можете отримати академічну спеціалізацію Tier 2 від SAS Analytics, світового лідера програмного забезпечення для бізнес-аналітики. Цей додатковий обліковий запис підвищує вашу конкурентоспроможність і демонструє вашу майстерність роботи з провідними інструментами SAS.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання