Keystone logo
Oakland University - School of Business Administration Магістр бухгалтерського обліку
Oakland University - School of Business Administration

Магістр бухгалтерського обліку

Rochester Hills, США

4 Semesters

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

04 Sep 2024

USD 1 027 / per credit *

На кампусі

* для нерезидента | В штаті $871,50

Введення

Програма магістра бухгалтерського обліку готує студентів до бухгалтерської кар'єри в державному, корпоративному та некомерційному секторах. Використання аналітики даних інтегровано в усі курсові роботи з податків, бухгалтерського обліку та аудиту. Цей ступінь надає студентам відповідну кількість кредитів, необхідних для здачі іспиту Uniform CPA, з можливістю налаштувати ступінь через концентрацію в сфері страхування або оподаткування.

Програма MAcc Оклендського університету розроблена для студентів, які зацікавлені в кар’єрі в державній, корпоративній та неділовій бухгалтерії. Отримання цього ступеня забезпечить студентів кваліфікацією, яку роботодавці очікують від нових працівників. Студенти, які закінчили програму MAcc Оклендського університету, будуть ефективними комунікаторами, підтримуватимуть високий рівень знань і дотримуватимуться етичних обов’язків, надаючи фінансову інформацію, аналіз економічного середовища та сприяючи прийняттю рішень. Студентів високо набирають і пропонують посади до закінчення навчання. Випускники Oakland University MAcc мають дуже успішну кар’єру в професії бухгалтера.

Оклендський університет дозволяє студентам MAcc зосередитися на сферах бухгалтерського обліку, які їх найбільше цікавлять. Студенти можуть налаштувати свій ступінь MAcc, вибравши додаткову концентрацію. Необов’язкові концентрації (які відображаються в транскриптах студентів) можна отримати в відділі страхування або оподаткування.

Ступінь MAcc також надасть вам відповідну кількість кредитів для бізнесу та бухгалтерського обліку, необхідних для єдиного іспиту сертифікованого бухгалтера та ліцензії CPA.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання