Keystone logo
© Oakland University
Oakland University - School of Business Administration

Oakland University - School of Business Administration

Oakland University - School of Business Administration

Введення

Школа ділового адміністрування Оклендського університету - це ваш шлях до процвітаючої кар'єри в бізнесі. Незалежно від того, чи ви завжди мріяли про майбутнє у світі бізнесу чи тільки починаєте досліджувати свої інтереси, наша школа пропонує комплексні програми, які задовольняють ваші прагнення. Від ступенів бакалавра та магістра до програм отримання сертифікатів, ми надаємо освітню основу, необхідну для досягнення ваших цілей. Наш видатний викладач, спеціалізовані консультаційні послуги та стратегічне партнерство з процвітаючими глобальними організаціями, що знаходяться поблизу, створюють середовище, де студенти бізнес-школи Оклендського університету можуть отримати доступ до обширних професійних ресурсів і підтримки. Ми віддаємо пріоритет невеликому співвідношенню студентів до викладачів, забезпечуючи індивідуальну увагу до кожного студента.

Наша зосередженість на експериментальному навчанні та зв’язку з великою мережею випускників ще більше покращує вашу підготовку до успішної та корисної кар’єри. Школа ділового адміністрування Оклендського університету має елітну міжнародну акредитацію AACSB з бізнесу, яку мають лише 5% бізнес-шкіл у всьому світі, а також має додаткову акредитацію з бухгалтерського обліку, яку мають 194 школи по всьому світу. Школа постійно визнається кращою бізнес-школою Princeton Review Best Business Schools, US News & World Report, CEO Magazine тощо. Виберіть Оклендський університет, щоб отримати освіту, яка виходить за межі звичайного, готуючи вас до життєво важливих кар’єрних переваг, які виділять вас у сучасному конкурентному діловому середовищі.

Наше завдання

Місія Школи ділового адміністрування полягає в тому, щоб забезпечити високоякісну освіту з експериментальним навчанням і можливостями глобального розуміння для розвитку успішних бізнес-професіоналів і лідерів. Це сприяє створенню середовища для результативних досліджень і активної участі спільноти.

Наше бачення

Прагніть стати бізнес-школою, яку вибирають студенти та роботодавці з високими досягненнями в Південно-Східному Мічигані та за його межами. Шукати національне та міжнародне визнання поряд з колегами з точки зору досліджень та якості наших програм. Використовуйте переваги розташування, щоб стати регіональним вибором для відомих бізнес-партнерів і громадських партнерів.

Особливості кампусу

 • 1443 гектари лісистих пагорбів і лугів
 • Більше 50 основних будівель
 • Шість спільних гуртожитків, два студентських житлових комплекси та чотири грецькі котеджі
 • Сучасна база відпочинку та атлетичний купол.
 • Будинок для художньої галереї OU, залу Медоу-Брук, театру Медоу-Брук і амфітеатру Медоу-Брук

  Прийом

  Політика прийому випускників Оклендського університету є вибірковою, а процес є конкурентним. Претенденти на вступ до аспірантури повинні надати докази того, що вони мали необхідну академічну підготовку, щоб вони могли продовжувати аспірантуру, на яку вони подають заявку.

  • Онлайн заявка на вступ до аспірантури Оклендського університету.
  • Потрібні офіційні довідки з усіх вищих навчальних закладів, у яких заявник отримав ступінь (починаючи з першого ступеня бакалавра), і всіх записів на курсову роботу на рівні магістратури після ступеня бакалавра.

  Міжнародні університетські стенограми (довідки про освіту) повинні бути оцінені професійною службою оцінки акредитацій. Університет Окленда прийматиме лише оцінки транскриптів, виконані організацією-членом NACES (Національна асоціація служби оцінки атестатів).

  Трирічний ступінь бакалавра

  Заявники з трирічним ступенем бакалавра в установі за межами США вітаються за умови: 1) вони отримали ступінь на момент подачі заявки; 2) ступінь кваліфікувала б їх для вступу до академічної аспірантури в країні, в якій вона була здобута; і 3) оцінка ступеня має включати оцінку стенограми за курсом за курсом (або детальну), а не загальну оцінку стенограми.

  Загальна оцінка документу за документом

  Загальна оцінка кожного документа містить опис ваших повноважень, включаючи ім’я, рік нагородження, назву навчального закладу, який відвідували, та основну галузь навчання. Він також надає еквівалент США для кожного облікового запису. Не допускається для 3-річних ступенів бакалавра.

  Оцінка стенограми курсу за курсом (бажано)

  Програми магістратури, які вимагають більш детальної інформації, вимагатимуть від заявника подати оцінку стенограми курсу за курсом. Оцінка стенограми курсу за курсом деталізує всі предмети після закінчення середньої школи з відповідними значеннями, вираженими в еквівалентній оцінці курсу в США, семестрових одиницях і кредитних одиницях для кожного предмета

  Оскільки офіційні транскрипти повинні бути подані до служби оцінювання, офіційні іноземні стенограми не вимагатимуться Оклендським університетом

  • Дві офіційні та оригінальні форми Рекомендацій для вступу до магістратури.

  (Примітка. Деякі програми вимагають більше двох форм рекомендацій. Зверніться до вимог програми, наведених нижче, щоб дізнатися загальну кількість рекомендацій і конкретні вимоги до рекомендацій.)

  • Підтвердження володіння англійською мовою

  Міжнародна додаткова заявка та супровідна документація повинні бути подані до того, як міжнародним заявникам буде видано Сертифікат відповідності (I-20). Ця довідка необхідна для подання заявки на отримання студентської візи в посольстві або консульстві США.

  Кінцеві терміни вступу до аспірантури та огляд

  Після отримання заявки в приймальній комісії, вона вноситься до студентської системи університету та створюється досьє про вступ. Після цього академічні повноваження підтверджуються на відповідність вимогам, а необхідні документи для загального вступу та запланована програма перевіряються на повноту. Заповнені вступні файли передаються в призначену програму для перегляду вступу. Терміни прийому залежать від програми. Абітурієнтам рекомендується підтвердити кінцевий термін прийому на заплановану програму навчання в цьому каталозі.

  Міжнародні заявки розглядаються для вступу на осінній, зимовий та літній семестр. Щоб забезпечити достатній час для розгляду та видачі I-20, міжнародні заявки необхідно заповнити принаймні за шість місяців до бажаної дати передбачуваного зарахування до університету. Усі матеріали міжнародної заявки повинні бути подані до

  • 1 травня для осіннього вступу
  • 1 вересня на зимовий вступ
  • 1 січня для літнього вступу.

  Стипендії та фінансування

  Інвестували в успіх студента. Завдяки підтримці щедрих випускників і партнерів Оклендська бізнес-школа рада мати можливість щорічно присуджувати понад 40 стипендій на загальну суму понад 100 000 доларів США студентам усіх спеціальностей. Нагороди варіюються від 1000 до 5000 доларів.

  Легко подати заявку за допомогою однієї онлайн-заявки, щоб розглядати всі стипендії Оклендського університету. Ця програма підбере студентів до стипендій, на які вони можуть мати право. Критерії та вимоги до стипендії можуть бути різними і можуть включати коротке есе або рекомендаційний лист.

  Розташування

  • Rochester Hills

   275 Varner Dr, Rochester Hills, 48309-4485, Rochester Hills

  • Rochester Hills

   608 Varner Dr, Rochester Hills, 48309-4485, Rochester Hills

   Запитання