© Carrianna Field
Oñati International Institute For The Sociology Of Law

Oñati International Institute For The Sociology Of Law

Oñati International Institute For The Sociology Of Law

Введення

Дослідницький комітет Міжнародної соціологічної асоціації з соціології права та уряд країни Басків створили Міжнародний інститут соціології права в Оньяті , Гіпускоа, Іспанія в 1988 р. З самого початку Інститут створив академічні зв'язки та відносини для співпраці з різними Європейські та неєвропейські університети, забезпечуючи приміщення для проведення семінарів, практикумів, відвідування науковців та досліджень бібліотек. В результаті Інститут перетворився на важливу базу для глобальної мережі науковців, які працюють з питань права та соціальних наук.

Інститут очолює ротаційний науковий керівник, старший академічний адміністратор (Андре-Жан Арно, 1989-91; Пааво Усітало, 1991-92; Рогеліо Перес Пердомо, 1992-93; Роберто Бергаллі , 1993-95; Йоханнес Фест, 1995 -97; Jacek Kurczewski, 1997-98; Pierre Guibentif , 1998-00; William Felstiner , 2000- 2002; Manuel Calvo-García, 2002-2003; Volkmar Gessner, 2003-2005; Joxerramon Bengoetxea, 2005-2007; Carlos List, 2007-2009; Соль Піччотто 2009-2011; Анджела Мелвілл 2011-2013; Адам Чарнота 2013-2016; Вінченцо Феррарі 2016-2018, Ное Корнаго 2018-2020, Мартін Рамстедт 2020-2022). Науковий керівник стає запрошеним професором Університету дель Паїс Васко і, спираючись на різні комітети Ради, здійснює контроль за навчально-семінар програми, розвиток бібліотеки, відносини з баскських університетів і публікацій Інституту. Адміністративний директор - Maite Elorza Plazaola .

Міжнародна магістерська програма Інституту з соціології в галузі щорічно приймає до 20 студентів, як правило, з десятка країн світу: на сьогодні студенти приїжджають з 55 країн. Курси, які тривають два тижні кожен з вересня по березень, викладають провідні спеціалісти, також з усього світу. З квітня по вересень студенти досліджують та пишуть дипломну роботу під керівництвом спеціалістів, і найкращі з цих тез публікуються

Соціально-правова бібліотека Інституту, одна з найширших у Європі, містить великі колекції англійською та іспанською мовами та значні матеріали французькою, німецькою та італійською мовами. Бібліотека каталогізує не лише книги, а й окремі глави та статті в соціально-правовій сфері, а Каталог відкрито доступний через Інтернет. Інститут приймає відвідувачів на всіх рівнях - від докторантури та докторантури до досвідчених дослідників та пропонує стипендії на проживання, особливо для докторантів.

З квітня по липень проводяться щотижневі семінари-практикуми, результати конкурсу кандидатів, які пропонують теми та запрошують учасників, в той час як Інститут опікується місцевими домовленостями. Семінари збирають провідних міжнародних науковців, практиків та активістів для інтенсивних дискусій, результати яких зазвичай публікуються або в одній із серій книг, пов’язаних з Інститутом, або в Інтернет-міжнародному журналі Oñati Socio-Legal Series. Інші зустрічі також можуть проводитись за заявою.

Інститут розміщений у будівлі іспанського Відродження, завершеній у 1543 році як університетська юридична школа. Будівля, поступилося провінційним урядом ( «Diputación Foral») з Гіпускоа, був відремонтований , щоб розмістити бібліотеку, адміністративні офіси, конференц - зали для проведення нарад і класів і відео центру. Ця будівля розташована в самому центрі старого Оньяті , за декілька хвилин ходьби від іншого, що забезпечує житло для студентів, викладачів та тих, хто відвідує семінари в Інституті. Ця резиденція 18-го століття "Паласіо Антія", доступна місту Оньяті , також нещодавно відремонтована і пропонує загальні кімнати для соціальних заходів, а також комфортні сучасні номери.

Розташування

  • Oñati

    Av de Unibertsitate,8, 20560, Oñati

    Запитання