© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Введення

Nyenrode Business University, єдиний приватний дослідницький (рівневий) університет у Нідерландах, заснований у 1946 році відомими бізнес-лідерами міжнародних корпорацій, таких як Philips, AkZo Nobel та Unilever. Завдяки таким основним цінностям, як лідерство, підприємливість і керівництво, Nyenrode розвиває лідерів, які володіють знаннями та необхідними навичками, щоб досягти успіху в завтрашньому міжнародному діловому світі. Nyenrode пропонує інтенсивну академічну освіту, а також короткострокові та довгострокові програми у сферах бізнесу, менеджменту, бухгалтерського обліку, контролінгу та податкового права в двох кампусах, Амстердамі та Брейкелені.

З 1946 року будує мости

У Нідерландах ми розуміємо важливість мостів. Вони об’єднують і об’єднують нас і роблять бізнес і торгівлю можливими. Тисячі мостів, що перетинають голландські води, були побудовані рішучими підприємцями та прогресивними попередниками. Відповідальні лідери, які знали, як побудувати стабільне майбутнє.

В Nyenrode Business Universiteit ми навчаємо заповзятливих будівельників мостів понад 70 років.

 • Люди, які наважуються розвиватися.
 • Люди, які розуміють, що теорія і практика йдуть рука об руку.
 • Люди, які підключаються.

Ми віримо, що міцний фундамент може підштовхнути кожного до великих висот. Цей фонд можна знайти в Нієнроде, як в Амстердамі, так і в Брюкелені. Ми поєднуємо академічну теорію, практичну значущість та особистий розвиток, щоб ви могли працювати над побудовою успішної кар’єри.

Незалежно від того, чи прагнете ви особистого чи професійного зростання чи наступного кроку, знання поколінь будівельників мостів можуть допомогти вам у всіх напрямках. Ми поруч один з одним і вважаємо своїм обов’язком навчати наших студентів та учасників бути розумними та уважними лідерами.

Наші стовпи

 • Зв’язані на все життя
 • Місце, де зливаються світи
 • Особистісний розвиток для відповідальних лідерів

Амстердам

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam розташований в історичному кварталі "De Vijf Keizers" (П'ять імператорів) на Keizersgracht у центрі міста. Це унікальне розташування заохочує зв'язок між бізнесом і наукою; внесок у наші національні та міжнародні амбіції.

Брюкелен

Nyenrode Business Universiteit Breukelen розташований в історичному маєтку із замком 13-го століття, де ми наголошуємо на цінності спільного життя, спільної роботи та спілкування для розвитку відповідальних лідерів.

Den Haag

Nyenrode SPO знаходиться на 24-му поверсі Всесвітнього торгового центру в Гаазі. SPO є тренером пенсійного сектору та є частиною Nyenrode Business University з вересня 2022 року. Наш офіс розташований у самому центрі Нідерландів, де розробляється політика, неподалік від різних міністерств, організацій роботодавців і працівників.

Освіта

Ми пропонуємо інтенсивні академічні курси, а також скорочені довгострокові програми у сферах бізнесу, менеджменту, бухгалтерського обліку, контролінгу та податкового права. Це також ті сфери, в яких ми проводимо наукові дослідження.

Розташування

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  Запитання