Keystone logo
NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

Введення

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC) пропонує програму магістра в галузі бізнес-аналітики (MSBA), розроблену та викладену нагородами вченими з бізнес-школи NUS та школи обчислювальної техніки NUS.

У 2013 році у співпраці з IBM було створено NUS Business Analytics Centre для розробки фахівців з бізнес-аналітики для задоволення потреб компаній, які прагнуть покращити свій бізнес за допомогою аналітики. У п'ятирічній співпраці, що відбулася, NUS запропонувала академічну експертизу для розробки, розробки та проведення програми MSBA, в той час як IBM надала промислові знання.

Глобальний інтерес до сфери аналітики значно зріс, тому що компанії в різних галузях активно шукають таланти, які переважають у сфері аналітики. На сьогоднішній день 300 студентів проекту NUS MSBA завершили реалізацію 300 проектів промислової аналітики, а школа створила цінні партнерські відносини з більш ніж 50 організаціями.

Бізнес-школа NUS

Заснована в 1965 році, бізнес-школа NUS сьогодні є одним з провідних світових бізнес-шкіл, отримавши найвищі рейтинги незалежних публікацій і агентств, таких як The Financial Times і QS Top MBA, в знак визнання якості наших програм, досліджень факультетів і випускників.

За винятком того, щоб запропонувати ретельну, релевантну та корисну бізнес-освіту видатним студентам з усього світу, вона відрізняється тим, що пропонує найкращі світові бізнес-знання з глибокими азіатськими знаннями, готуючи студентів до того, щоб вести азіатські підприємства до міжнародного успіху та допомагати глобальному бізнесу Азія.

Школа приваблює різноманітність розумних і талановитих студентів до широкого портфоліо академічних програм, включаючи бакалавр ділового адміністрування (BBA), магістр ділового адміністрування (MBA), Executive MBA, магістерські та докторські програми на додаток до індивідуальних і відкритих заявок Освітні курси.

Як частина всеосяжного університету з дисциплінами на 17 факультетах, школа знаходиться в унікальній позиції, щоб використовувати широту і глибину університету, включаючи доступ до величезного і дуже різноманітного студентського корпусу в університетському містечку і широкої глобальної мережі випускників.

NUS школа обчислювальної техніки

NUS школа обчислювальної техніки є найбільш усталеною обчислювальною школою в Сінгапурі і створила слід видатних випускників, включаючи керівників та архітекторів технологій транснаціональних корпорацій, урядових установ і процвітаючих стартапів.

Школа пропонує видатні програми для студентів і випускників у всьому спектрі обчислювальної техніки, включаючи комп'ютерні науки, інформаційні системи, обчислювальну техніку, бізнес-аналітику та інформаційну безпеку, а також спеціалізації в нових галузях, таких як штучний інтелект, fintech , блокчейн, аналітика та безпека.

Винятковий досвід студентів освіти тут, у поєднанні з попитом на обчислювальні таланти у всіх галузях і галузях, роблять випускників NUS Computing дуже популярним. Ми впроваджуємо наших студентів з лідерськими якостями і духом підприємництва через наставництво, ініціативи громадських служб та спеціальні програми, включаючи інкубатор The Furnace, який пропонує фінансування, інфраструктуру та підтримку управління, щоб принести оригінальні ідеї до комерційного результату.

Школа рада, що протягом останніх чотирьох десятиліть виховувала Сінгапур та професіоналів у галузі обчислювальної техніки в світі, і з гордістю вважає багатьох місцевих та міжнародних лідерів у цій сфері серед нашої великої та успішної сім'ї випускників.

Розташування

  • Singapore

    I3 Building, 21 Heng Mui Keng Terrace #03-47, 119613, Singapore

Запитання