Keystone logo
© Nuclio Digital School
Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Nuclio Digital School

Введення

Nuclio Digital School була створена з метою підготовки талантів до пошуку позицій, які мають високий попит на поточному ринку. Завдяки своїй інноваційній методології та тісному зв’язку з технологічною та підприємницькою екосистемою їй вдалося потрапити до 3-х найважливіших цифрових шкіл Іспанії.

Як 5 місяців можуть змінити мою професійну кар'єру?

Ви здивуєтеся, якщо ми скажемо, що всього за кілька місяців ви можете отримати ті ж знання, що і навчаючись цілий рік.

Як це зробити? Відповідь полягає в тому, щоб зануритися в знання та практичний досвід навчальної сфери. Наші інтенсивні магістерські програми - це програми, розроблені командами продуктів, фахівцями в освітньому секторі та активними експертами, які займають відповідальні посади в стартапах і великих корпораціях. Здебільшого практичний підхід передбачає використання методології навчання на заняттях з невеликими групами студентів.

Наші студенти стикаються з реальними викликами, які імітують повсякденне життя ролі, якій вони навчаються. Крім того, навчальні плани переглядаються та оновлюються відповідно до ринкового попиту, виділяючись як тренд у технологіях та інструментах у кожному запропонованому секторі. Тривалість становить 4 місяці, тому застосовуються гнучкі методики та спринт, щоб студенти досягли результатів. Нарешті, виділяється наша мережа викладачів, активних професіоналів, які використовують найсучасніші методики на ринку, що гарантує практичне навчання.

 • 86% знайшли роботу
 • 62% досягли керівної посади в секторі
 • 94% студентів рекомендують це

Ця пандемія прискорила процес, який ми вже відчували в останні роки: перехід тисяч профілів від традиційної галузі до набагато більш цифрової. Посади в компаніях змінюють профіль працівника, і тому так важливо швидко, інтенсивно та практично навчати працівників тим навичкам і навичкам спілкування, яких вимагає ринок.

У Nuclio Digital School ми зосереджуємо наше навчання на допомозі в перенавчанні профілів, професійній переорієнтації та навчанні людей керувати цифровою трансформацією в компаніях.

Розташування

 • Barcelona

  Carrer de Padilla,287, 08025, Barcelona

 • Madrid

  Calle de Núñez de Balboa,12, 28001, Madrid

 • Barcelona

  Barcelona, Іспанія

Запитання