The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Введення

Нагойський університет комерції & Бізнес-школа (NUCB) – це приватний університет, розташований у центрі третього за космополітичністю району Японії. Він був заснований у 1953 році та є першим і єдиним в Японії має бути акредитована AACSB International, Асоціацією магістра бізнес-діляння (AMBA) і EQUIS. NUCB BS зазвичай займає перше місце в програмах MBA, EMBA та MIM за версією QS, незмінно досягаючи найкращих позицій по всій країні.

Історія бізнес-школи NUCB

Юйчі Курімото був першим японським чоловіком, який закінчив університет мистецтв Альберти в 1930 році. Після повернення до Японії він визнав, що освіта в основному доступна для еліти, і тому він виступав за боротьбу, щоб зробити її доступною безправним японським молодь дня. У 1935 році він розпочав професійний інститут під назвою "Нагойська школа залізниці", пізніше пішла вища школа та молодший коледж.

Завжди провидець, Юїчі Курімото зрозумів, що післявоєнний економічний та демографічний бум у Японії створить великий попит на навчальний заклад, присвячений бізнес-освіті. Так, у 1953 році Нагойський університет торгівлі & Створено Бізнес (НУКБ).

Акредитація: бізнес-школа NUCB є першою і єдиною бізнес-школою Triple Crown в Японії, акредитованою AACSB, AMBA та EQUIS!

Бізнес-школа NUCB з гордістю оголошує, що це перша та єдина програма МВА в Японії, яка має потрійну акредитацію від AACSB International, Асоціації магістра бізнес-діляння (AMBA) та EQUIS. Ці нагороди за досконалість, присуджені AACSB, AMBA та EQUIS цементують стратегічну ініціативу NUCB бути кращими з кращих серед бізнес-шкіл Японії та Азії. У наш час глобалізації міжнародне визнання такими престижними органами акредитації, як AACSB, AMBA та EQUIS, свідчить про нашу постійну відданість забезпеченню якості та збереженню найвищих світових стандартів.

Нагойський університет комерції та бізнесу та бізнес-школа NUCB повністю авторизовані Міністерством освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії.

NUCB та AACSB International

AACSB International - Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу - це професійна асоціація з освіти коледжів та університетів, а також провідне акредитоване агентство для програм бакалавра, магістра та докторантури з управління бізнесом та бухгалтерського обліку.

У 2002 році Нагойський університет комерції та бізнесу & NUCB Business School отримала членство в AACSB International як лише третій навчальний заклад в Японії. NUCB подав звіт про самооцінку та отримав акредитацію своїх програм бакалаврату та магістратури в 2006 році.

Бізнес-школа NUCB та AMBA

NUCB Business School є першою бізнес-школою в Японії, акредитованою Асоціацією МВА. Акредитація AMBA поширюється лише на програми MBA та EMBA японською мовою NUCB Business School; в той час як AACSB International схвалює як бакалаврські, так і магістерські програми.

NUCB Business School та EQUIS

29 вересня 2021 року NUCB Business School отримала акредитацію European Quality Improvement System (EQUIS) від Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD), однієї з найбільших міжнародних організацій з оцінки якості менеджмент-освіти. Лише освітні та дослідницькі заклади, які демонструють найвищу можливу якість у навчальних програмах і дослідницькій діяльності під час ретельної перевірки групою поважних експертів, мають право стати однією з кількох сотень (на даний момент 197 бізнес-шкіл у всьому світі), які отримали акредитацію EQUIS.

Бізнес-школа NUCB та Eduniversal

Едуніверсал означає рейтинг, проголосував деканами з університетів та шкіл у списку 1000. NUCB був обраний Науковим комітетом Eduniversal як одне з кращих міжнародно відомих бізнес-шкіл.

Рейтинги

У рейтингу QS Global MBA 2024 NUCB BS є №1 програмою MBA повного робочого дня в Японії та №19 в Азії.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Запитання