The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Введення

Університет торгівлі Нагоя

Історія The NUCB Business School

Юйчі Курімото був першим японським чоловіком, який закінчив університет мистецтв Альберти в 1930 році. Після повернення до Японії він визнав, що освіта в основному доступна для еліти, і тому він виступав за боротьбу, щоб зробити її доступною безправним японським молодь дня. У 1935 році він розпочав професійний інститут під назвою "Нагойська школа залізниці", пізніше пішла вища школа та молодший коледж.

Завжди візіонер, Юічі Курімото зрозумів, що післявоєнний економічний і демографічний бум в Японії створить сильний попит на установу, присвячену бізнес-освіті. Так, у 1953 році Торгово-промисловий університет Нагоя

Акредитація: NUCB отримала дві основні акредитації - AACSB

Бізнес-школа NUCB з гордістю повідомляє, що це перша програма МВА в Японії, яка має подвійну акредитацію від AACSB International та Асоціації МВА. Ці відмінні переваги нагороджуються стратегічною ініціативою AACSB та AMBA цементу NUCB, щоб стати кращими серед кращих серед бізнес-шкіл Японії та Азії. У цьому віці глобалізації міжнародне визнання таких престижних акредитуючих органів, як AACSB та AMBA, означає нашу постійну прихильність підтримці забезпечення якості та збереження найвищих світових стандартів.

Міністерство освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії повністю уповноважені Торгово-комерційним університетом Нагої та Бізнес- The NUCB Business School .

NUCB та AACSB International

AACSB International - Асоціація по просуванню колегіальних шкіл бізнесу - це професійна асоціація з освіти коледжів та університетів, а також провідне акредитоване агентство для програм бакалавра, магістра та докторантури з управління бізнесом та бухгалтерського обліку.

У 2002 році Нагойський університет торгівлі та бізнесу

Бізнес-школа NUCB та AMBA

The NUCB Business School є першою та єдиною бізнес-школою в Японії, акредитованою Асоціацією МВА. Акредитація AMBA поширюється тільки на програми МВА та EMBA The NUCB Business School на японській мові; тоді як AACSB International затверджує як студенти, так і аспіранти.

Бізнес-школа NUCB та Eduniversal

Едуніверсал означає рейтинг, проголосував деканами з університетів та шкіл у списку 1000. NUCB був обраний Науковим комітетом Eduniversal як одне з кращих міжнародно відомих бізнес-шкіл.

Рейтинги

У рейтингу QS Global MBA 2021 NUCB BS є №1 програмою MBA повного робочого дня в Японії та №17 в Азії.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Запитання