Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Введення


Коледж обчислювальної та інженерної техніки НГУ підтримує нішеві спеціалізації та користується зоряною національною репутацією

144519_Picture2.png

Ласкаво просимо до коледжу обчислювальної техніки та інженерії (CCE) при Nova Southeastern University. З часів промислової революції інженери та вчені були в авангарді інновацій та змін у світі. Сьогодні ми стикаємося з динамічним, складним світом, який вимагає невідкладних рішень, щоб збалансувати людські потреби та природні проблеми. Попит на лідерів із вирішення проблем із інженерними та обчислювальними навичками ніколи не був таким великим. Основна сила освітніх інновацій, Коледж обчислювальної техніки та інженерії пропонує освітні програми відмінності для підготовки студентів до лідерських ролей в інформаційних технологіях. Сильні сторони коледжу включають видатний викладач, передову навчальну програму та гнучкі онлайнові та кампусні формати для програм бакалавра, магістра та доктора.

У CCE ми навчаємо сучасних інженерів і фахівців з обчислювальної техніки, щоб вони завтра були лідерами у вирішенні проблем за допомогою інноваційних навчальних програм і дослідницької діяльності. Наш видатний факультет залучає студентів до унікального інтерактивного навчального середовища, яке сприяє досягненню академічних результатів і готує наших студентів до їх майбутньої кар’єри, поки вони отримують ступінь бакалавра, магістра або доктора філософії. ступінь. Усі програми дозволяють працюючим професіоналам отримати ступінь магістра або доктора філософії. не перериваючи своєї кар'єри. Компанії, які шукають нові джерела талантів, звертають увагу на наш коледж через нашу прихильність до наших студентів і якісні програми.

NSU Campus

Наша історія

У 1964 р. Новий університет прогресивних технологій був статутом випускного закладу фізичних та соціальних наук. Нова Південно-Східний Університет розташований на землі, яка раніше була Формандським полем, навчальним полем для військово-морських авіаторів під час Другої світової війни, розташованому в Дейві, штат Флорида. У 1961 році президент Джон Ф. Кеннеді призначив, що зараз є кампусом площею 300 акрів лише для навчальних цілей.

Починаючи з 1975 року зі створенням випускної програми з інформатики під керівництвом доктора Едварда Сімко, школа була піонером у галузі обчислювальних досліджень та освіти. Зі своїм першим комп'ютером загального призначення, VAX 11/780, школа почала пропонувати онлайн-програми в 1983 році і створила перший електронний клас у 1985 році.

У 1981 р. Др. Джон Шкільяно та Авраам Фішлер здійснили штурм щодо перспективи створення доктора наук з інформатики для професіоналів інформатики, що використовують телекомунікації як основний засіб доставки.

Центр комп'ютерного навчання (CBL) був створений у 1983 році для побудови нового механізму доставки для навчання комп'ютерно-опосередкованих комунікацій для "онлайн" навчання. Починається докторський ступінь інформатики (DAIS).

Школа створює першу електронну аудиторію (ECR) у 1985 році разом з магістром наук в режимі онлайн-програми навчання на основі комп'ютера. Ця програма мала вісім загальних основних курсів та сім спеціалізацій навчання, включаючи навчання та навчання (MSTL), управління інформаційними ресурсами (MIRM) та інформаційні системи (MIS).

У 1989 р. Центр комп'ютерного навчання (CBL) та Центр комп'ютерних наук (CCS) об'єднуються, утворюючи Центр комп'ютерних та інформаційних наук (CCIS). Нова школа тепер підтримує сфери спеціалізацій з інформатики, комп'ютерних інформаційних систем, інформаційних систем, інформатики та обчислювальної техніки в освіті. Д-р Едвард Ліблейн, декан школи з 1993 по 2009 рік.

Швидкі факти

 1. Коледж обчислювальної техніки та інженерії готує лідерів до викликів 21 століття.
 2. Працюючі професіонали цінують гнучкі формати для завершення програм ступеня без перерви в кар’єрі.
 3. НГУ служить країні як Національний центр академічної досконалості в галузі інформаційного забезпечення та освіти в галузі кіберзахисту. НГУ пропонує перший ступінь бакалавра-інженера у Флориді.
 4. З 1975 року НГУ був регіональним піонером обчислювальних досліджень та освіти.
 5. Визначились викладачі факультету та викладали цілий ряд систем та нових технологій.
 6. Оновлені навчальні програми роблять наші бакалаврські та випускні програми справді актуальними.
 7. Коледж був в Інтернеті в 1983 році і створив першу електронну аудиторію в 1985 році.
 8. Концентрації в наших аспірантурах охоплюють сфери нагальних потреб, такі як кібербезпека, інженерія програмного забезпечення та наука даних.
 9. Випускники працюють у організаціях Fortune 500, різних федеральних та урядових агентствах, а також університетах по всьому світу.

Випускники

Понад 4500 студентів закінчили коледж обчислювальної техніки та техніки. Випускники є особливою частиною спільноти коледжу обчислювальної техніки та техніки, і ми пишаємось усіма ними; наші випускники досягли успіху в галузі, вищій освіті та уряді.

Наші випускники працюють у великих організаціях, таких як Boeing, IBM, Apple, Microsoft, Google, а також у різних державних установах США, а також у коледжах та університетах по всьому світу на викладачах та адміністративних посадах.

Асоціація випускників НГУ та Коледж обчислювальної техніки та техніки пропонують широкий спектр подій випускників протягом року в Південній Флориді та по всій країні. Приєднуйтесь до колишніх однокласників, щоб знову підключитися, налагодити мережу, спілкуватися, вчитися та розважатися. Ми радимо вам часто перевіряти свою поштову скриньку, електронну пошту та веб-сайт Асоціації випускників, щоб дізнатися про майбутні події у вашому регіоні.

Розташування

 • Fort Lauderdale

  3301 College Avenue, 33314, Fort Lauderdale

Запитання