Nova Medical School

Nova Medical School

Nova Medical School

Введення

Це його ДНК: медична школа з невимушеним, але вимогливим академічним середовищем, яка готує лікарів і дієтологів, але, перш за все, прагне навчати повноцінних громадян.

NMS є академічним підрозділом Universidade NOVA de Lisboa, і наразі в ньому навчається 1770 студентів інтегрованої магістра медицини, 102 бакалавра з дієтології та 497 аспірантів. У ньому загалом 858 професорів і дослідників.

Стратегія поступової інтеграції іноземних викладачів і дослідників у поєднанні з кількістю іноземних аспірантів (12%) і студентів мобільності (12%) розкриває не тільки відкриття факультету за кордоном, але й міжнародну проекцію, яку він набуває і який він має намір зміцнюватися в майбутньому.

У 2022 році NMS досягла, сьомий рік поспіль, 1-ї позиції в рейтингу прийому до вищої освіти в галузі медицини в Лісабонській області

Курс «Науки про харчування» в NMS, який в основному поділяється з викладанням медицини, є сильним варіантом з інтегративної точки зору, де можна тренуватися для набуття «практичних дослідницьких навичок», що дозволяє студенту розуміти асоціації. і рекомендації та забезпечити більш цілісну та ефективну діагностику та стратегії втручання.

Це медична школа з найкращим співвідношенням викладач/студент у клінічних роках у Португалії, і її студенти мають чудові результати в іспиті на доступ до спеціальності.

NMS пов'язана з декількома медичними підрозділами, дозволяючи різноманітні навчальні середовища та більш розширені знання про лікарняну реальність та первинну медичну допомогу.

Крім того, Університетський медичний центр Лісабона (Centro Médico Universitário de Lisboa - CMUL), який є консорціумом між NMS і Центральним лікарняним центром Лісабона (Centro Hospitalar de Lisboa Central - CHLC), надає студентам NMS кращі та більш інтегровані клінічні навчання.

Привілейовані відносини, які NMS підтримує, з точки зору клінічного викладання, з Центральним університетським лікарняним центром Лісабона, який буде розташований у майбутній лікарні Східного Лісабона (Hospital de Lisboa Oriental), призвели до створення CMUL – Медичного університету Лісабона. Центр, який нещодавно було розширено до інших лікарняних підрозділів: Лісабонського лікарняного центру Західного Лісабона (Centro Hospitalar de Lisboa Ocidental ) та Лісабонського психіатричного лікарняного центру (Hospitalar Psiquiátrico de Lisboa), первинної медичної допомоги в районах цих лікарняних центрів та Національної школи NOVA ім. Public Health (Escola Nacional de Saúde Pública da NOVA).

Після цього розширення його було перейменовано в CCAL – Академічний клінічний центр Лісабона, структуру, яка забезпечує кращу та більш інтегровану клінічну освіту для студентів Школи, забезпечуючи кращі умови для безперервного навчання професіоналів і сприяючи науковому підходу в практиці догляду. Hospital de Lisboa Oriental стане першим португальським досвідом, створеним з нуля та з початку нового відділення лікарні, яке матиме потрійну місію: 1) Лікувати пацієнтів; 2) Навчати/навчати студентів і готувати медичних працівників; 3) Досліджувати/виявляти механізми захворювання та їх вирішення.

Об’єкти Research Pole, на додаток до покращення освітньої діяльності (Бібліотека та MedSim), дозволили створити чудові простори для досліджень, де понад 40 груп, присвячених різним напрямкам навчання, розвивають спільну та відмінну роботу. Nova Medical Research складається з 3 дослідницьких підрозділів: TOXOMICS (Центр токсикогеноміки та здоров’я людини), CHRC (Центр комплексних досліджень охорони здоров’я) та iNOVA4Health – Прогрес прецизійної медицини, програма трансляційної медицини.

NMS також бере участь у науково-дослідному підрозділі: Центрі досліджень технологій охорони здоров’я та послуг (CINTESIS).

Центр навчання клінічним навичкам (NOVA MedSim) і Лабораторія харчових досліджень (LIA) є найновішою підтримкою навчання, обидва оснащені найсучаснішим обладнанням для до- та післядипломної підготовки та навчання. розслідування.

Ahed – Advanced Health Education, партнером-засновником якої є Nova Medical School , була запущена в 2019 році. Вона пропонує широкий вибір програм післядипломної освіти, призначених для всіх медичних працівників, з великим практичним компонентом і використанням симуляції та практичних випадків, координованих факультет з великим професійним досвідом.

Місія та цілі

Nova Medical School була заснована законодавчим указом 481/77, виданим 15 листопада 1977 р. Вона розпочала свою діяльність у 1977/1978 навчальному році.

Школа є одним із закладів NOVA University of Lisbon. Його обов’язки описані в статті 2 визначальних статутів і політики школи, опублікованих у додатку до закону 8664/2009, виданому 18 березня 2009 року (Кодекс Португальської Республіки, 2-а серія, номер 60, 26 березня 2009 року):

 • Місія школи - державна служба підготовки чудових професіоналів у галузі медичних наук та інших галузях охорони здоров'я.
 • Щоб школа могла виконати цю місію, вона переслідує такі цілі:
  • Міжнародні конкурентоспроможні дослідження в мультидисциплінарних областях, включаючи дослідження, спрямовані на вирішення проблем здоров'я суспільства;
  • Досконалість викладання, все більше зосередження на другому (магістерський) і третій (докторський) циклах, пропонуючи академічні програми, конкурентоспроможні на національному та міжнародному рівнях.
  • Створення розширеної мережі синергетичного співробітництва в галузі охорони здоров’я з іншими установами в Universidade Nova de Lisboa та за його межами;
  • Надання високоякісних послуг, що веде до ефективного покращення надання медичної допомоги та її людських ресурсів на національному та міжнародному рівнях, зокрема в португаломовних країнах.

Статистика

25 
Дочірні медичні підрозділи

623 
Факультет

172 
Дослідники

44 
Дослідницькі групи

183.3 
Найкращий середній доступ до інтегрованого магістра медицини (район Лісабона)

166,8 
Середній національний рівень доступу до ступеня бакалавра з дієтології

1770 рік 
Студенти медицини

102 
Студенти наук про харчування

497 
Аспіранти

  Розташування

  • Lisbon

   Campo dos Mártires da Pátria,130, 1169-056, Lisbon

  Програми

  Запитання