© Eva Dang
Notting Hill College

Notting Hill College

Notting Hill College

Введення

Провідний постачальник різноманітних навчальних можливостей

Notting Hill College є динамічною британською установою, яка спеціалізується на подальшій освіті та професійній підготовці. Коледж був створений у 2004 році, і з тих пір вона постійно розширюється в різних напрямках; навчальний план та програмування, академічне партнерство та побудова мережі. Ця ретельна робота зробила нас провідним постачальником, що представляє різноманітні послуги навчання.

Завдяки нашим строгим оновленням та інноваціям; NHC залучила амбітних студентів, щоб вони приєдналися до своїх програм і процвітали у навчанні та навчанні. Наш підхід, що ґрунтується на якості, дав нам глобальний погляд і поставив NHC на передові позиції ринку професійного навчання.

Протягом багатьох років NHC розробила програми професійної підготовки, які безпосередньо спрямовують на професійний ринок праці. Це означає, що коледж пропонує лише ті програми, які повністю приймаються сектором освіти в Великобританії та за кордоном, а також бізнесом та промисловістю.

Всі навчальні програми наразі відображаються у кваліфікаційній системі кредитування. Коледж пропонує курси в:

  • Студенти та фахівці, які прагнуть працювати або навчатися у Великобританії або будь-якій іншій країні, що говорять англійською мовою, повинні скласти іспити з англійської мови. Наші уважні викладачі викладають один з одним уроки англійської мови та курси підготовки магістрів Великобританії з нашої школи англійської мови.
  • За кваліфікаціями в бізнес-секторі Notting Hill College забезпечує широкий вибір акредитованих ATHE курсів управління.
  • Для тих, хто бажає поширювати свої навички та вміння працювати, або навіть робити перші кроки для того, щоб стати вчителем, ми пропонуємо курси TEFL та TESOL, щоб допомогти вам стати вчителем.

Notting Hill College у Великобританії є акредитованим Службою акредитації для міжнародних коледжів (ASIC), яка є незалежним органом, що надає послуги з акредитації для незалежних, подальших та вищих навчальних закладів. Акредитація ASIC допомагає студентам та батькам робити більш обґрунтований вибір, а також допомагає школі, коледжі, університету, навчальному закладу або дистанційній освіті, демонструвати міжнародній студентській організації, що вони є висококласною установою.

Отримання акредитації ASIC - яка була затверджена та уповноважена UKBA (Британське прикордонне агентство), щоб виступати в якості організації з акредитації для міжнародних коледжів - була досягнута шляхом проведення ряду перевірок якості

Наш заклад працює в чотирьох основних сферах: підготовка вчителів, бізнес-тренінги, охорона здоров'я

Всі школи NHC прагнуть до відмінної освіти та якісного навчання. Завдяки нашій практичній підготовці, орієнтованої на кар'єру, ми допомагаємо нашим студентам досягти повного потенціалу. Наш досвід надання професійно-технічних і навчальних курсів у широкому діапазоні предметів допоміг нашим студентам досягти своїх цілей і мати успішне майбутнє.

Щоб гарантувати глобальне охоплення Notting Hill College , ми створили ряд регіональних

Розташування

  • Manchester

    Peter House, 9th Floor, Oxford Street, M1 5AN, Manchester

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання