© BIMM University
Norwich University of the Arts

Norwich University of the Arts

Norwich University of the Arts

Введення

Про NUA

Norwich University of the Arts (NUA) зарекомендувала себе в мистецтві, дизайні та медіаосвіті понад 170 років. Але хоча нашу історію можна простежити до 1845 року, наш світогляд перспективний.

Від університетського містечка в центрі міста, який може похвалитися найсучаснішими зручностями, до підходу до викладання, який приніс нам нагороду «Золото» відповідно до Рамок викладацької майстерності та займає перше місце у Великобританії за утримання студентів за версією The Times та The Sunday Times Good University 2020, наша репутація бо досконалість добре зароблена.

NUA процвітає як відомий університет, розвиваючи національну репутацію як інноваційна та творча академічна спільнота, з твердим зобов’язанням пропонувати професійні курси на основі практики, які дають студентам простір для розвитку їхніх навичок та реалізації їхньої пристрасті.

В основі всього - наші студенти. Художники, дизайнери, творці. Володіючи різноманітними інтересами та унікальними перспективами, вони поділяють бажання кинути виклик та надихнутись. Вчитись у минулому і формувати майбутнє.

Наша місія

Місія NUA - бути найкращим спеціалізованим університетом у галузі мистецтва, дизайну, архітектури та медіа в Європі, випускати випускників найвищої якості та надихаючи студентів та співробітників на досягнення досконалості у творчій та культурній сферах.

History of Norwich University of the Arts

1845 рікШкола дизайну в Норвічі заснована в 1845 році художниками та послідовниками Нориджської школи художників - єдиної провінційної британської групи, яка завоювала міжнародну репутацію пейзажного живопису.
1965 рікСхвалено пропонувати надання ступеня через диплом з мистецтва та дизайну.
1965 і даліПодвійні сильні сторони живопису та графічного дизайну з’являються під групою виняткових практиків та вчителів, які роблять відбиток на національній сцені мистецтва та дизайну.
1975 рікПерші курси бакалавра з відзнакою, запропоновані затвердженими Радою національних академічних премій (CNAA).
1989 рікВеликий Ярмутський коледж мистецтв, включений до складу школи.
1993 рікПерші магістерські курси, запроваджені в рамках академічної угоди з Англійською політехнікою.
1994 рікЗареєстрований як вищий навчальний заклад, перейменований у Norwich School of Art and Design.
1995 рікСтудент першого наукового ступеня зареєстрований для докторантури.
2008 рікНадано право присуджувати дипломи до рівня магістра та перейменовано в Коледж мистецтв Університету Норвіча.
2012 рікТитульною радою отримав титул університету, став Norwich University of the Arts . Призначає свого першого канцлера - актора сера Джона Херта.

Агентство із забезпечення якості перевіряє, як університети та коледжі Великобританії дотримуються стандартів надання вищої освіти.

Університет був створений як незалежний вищий навчальний заклад відповідно до розділу 121 Закону про реформу освіти 1988 року та є визнаним органом із повноваженнями щодо викладання ступенів. Університет регулюється Управлінням для студентів (OfS). Інформацію про статус університету можна знайти в Реєстрі OfS та у списку визнаних органів, опублікованому на веб -сайті Уряду Великобританії (GOV.UK). Нормативна база OfS набуде чинності з 1 серпня 2019 року. З 1 квітня 2018 року по 31 липня 2019 року на Університет поширюватимуться перехідні механізми OfS.

Розташування

  • Norwich

    Duke Street,4, NR3 3AJ, Norwich

Запитання