Northern Lakes College

Northern Lakes College

Northern Lakes College

Введення

З повагою до культури та потреб громад, Northern Lakes College пропонує якісні освітні програми та послуги, які дозволяють дорослим продовжувати освіту, покращувати можливості працевлаштування та покращувати якість життя.

Northern Lakes College буде визнаний коледжем громади першого вибору з найбільш доступними програмами та послугами в Альберті.

Northern Lakes College прагне до інноваційної підготовки та різноманітних партнерських відносин, які включають в себе малі підприємства, корпорації, стрічкові і розрахункові офіси, громадські групи, муніципалітети, і урядові установи в більш ніж однієї чверті провінції Альберта. Наші викладачі та співробітники пишаються тим, що надають відповідні, якісні можливості навчання. Наша модель підтримуваного дистанційного навчання (SDL) є ключовим інструментом надання послуг, який допомагає нам охопити студентів у всьому регіоні та за його межами. Невеликі класи, професійні інструктори та доступне навчання продовжують залишатися важливими складовими нашого успіху.

2020 рік відзначив 50-ту річницю Northern Lakes College . Ця віха була важливою з точки зору нашої довгострокової відданості успіху наших студентів та нашої постійної ролі в соціальній та економічній життєздатності понад 30 громад на півночі Альберти. Наш коледж виріс, а також потреби наших студентів та нашого регіону.

Розташування

Розташування
  • Grande Prairie

    106 Avenue,10726, T8V 4C4, Grande Prairie

    Програми

      Запитання