Keystone logo
Northeastern University London

Northeastern University London

Northeastern University London

Введення

Чому варто навчатися в Northeastern University London ?

Northeastern University London пропонує яскраву колегіальну спільноту, яка надає широкі та академічно суворі програми отримання дипломів, розроблені для того, щоб озброїти випускників поєднанням навичок і знань, які все більше потрібні організаціям, роботодавцям і суспільству.

Будучи частиною глобальної мережі кампусів Північно-Східного університету, усі студенти мають доступ до величезної онлайн-бібліотеки Північно-Східного університету. Студенти бакалаврату мають можливість провести семестр за кордоном, навчаючись в одному з кампусів Північно-Східного університету в США, а випускники NU London отримують щедрі стипендії для випускників, щоб отримати ступінь магістра в одному з кампусів Північно-Східного університету в Північній Америці.

Дипломи бакалавра

Студенти користуються надзвичайною гнучкістю у виборі предметів і курсів, щоб створити індивідуальну програму навчання для свого ступеня, яка адаптована до їхніх академічних інтересів і їхніх майбутніх прагнень. Вони можуть зосередитись на одній навчальній дисципліні для свого ступеня або поєднати основний предмет дослідження з одним чи низкою додаткових предметів і міждисциплінарних тем.

Предмети та тематичні Pathways включають:

 • Історія мистецтва (тільки за вибором)
 • Бізнес
 • Комп'ютерна наука
 • Творче письмо (лише за вибором)
 • Дані науки
 • Етика штучного інтелекту
 • Економіка
 • Англійська
 • Історія
 • Закон
 • Філософія
 • Політика та міжнародні відносини
 • Психологія
 • Соціологія (тільки за вибором)
 • STEM (лише за вибором)
 • Стійкість (лише за вибором)

Магістерські ступені

Програми післядипломної освіти університету - це передові курси, що досліджують перетин гуманітарних і природничих наук. Навчання в Північно-східному університеті Лондона – це збагачувальне заняття як в особистому, так і в професійному плані, а аспіранти відіграють невід’ємну роль у постійному розвитку загальної активної колегіальної спільноти.

Наші магістерські програми розвивають передові навички критичного опитування, збору інформації, синтезу та аналізу, кодування, усного та письмового спілкування.

Виняткове вчення

Викладання в Northeastern University London включає інтерактивні лекції, семінари та навчальні посібники в невеликих групах. Деякі з наших курсів проводяться через велику кількість запланованих викладацьких або «контактних» годин, тоді як інші зосереджені на менших, більш персоналізованих, керованих незалежних навчаннях або практичних проектах або проектах, заснованих на громаді. У більшості лекцій і семінарів бере участь близько 20-30 студентів, тоді як на уроках, як правило, беруть участь п’ять або менше студентів, іноді вони можуть бути індивідуальними. Цей індивідуальний підхід до викладання дозволяє кожному брати участь і процвітати

Наше стояння

З моменту заснування Університет зарекомендував себе як постачальник неперевершеного університетського досвіду, незмінно перевершуючи всі університети Russell Group за загальним рівнем задоволеності студентів у Національному опитуванні студентів Великобританії (2019, 2020, 2021 та 2022).

Наші випускники

NU London пропонує інтенсивний досвід навчання та величезні можливості для індивідуального зростання. Студенти, які обирають навчання в Університеті, стають впевненими, всебічно розвиненими, красномовними особистостями зі здатністю до незалежного критичного мислення та інтелектуальних дебатів, вражаючими дослідницькими навичками, діапазоном інтересів і пристрастей, а також розумінням того, як застосувати свої дослідження до світ загалом.

Університет вірить у викладання різноманітних навичок і поведінки, які стосуються широкого кола галузей. Суб’єкти пропонували впровадити навички, які можна застосувати до низки кар’єр і робіт, включаючи мистецтво, технології, фінанси, право, журналістику, видавництво, державну службу та рекламу.

Випускники продовжували працювати в таких престижних компаніях, як Accenture, BBC, Civil Service, Deutsche Bank, M&C Saatchi, PwC і Slaughter & May. Випускники продовжили навчання в провідних навчальних закладах, включаючи Оксфордський і Кембриджський університети, LSE, UCL, Королівський коледж Лондона, Чиказький університет, Нову школу в Нью-Йорку та Північно-східний університет.

Візові вимоги

Якщо ви іноземний студент, який приїжджає до Northeastern University London для навчання за програмою, яка триває більше 6 місяців, ви повинні подати заявку на отримання студентської візи до приїзду до Великобританії. Ця віза замінила візу Tier 4.

За студентською візою студентам дозволяється зареєструватися та навчатися за програмою в Northeastern University London . Студенти можуть працювати максимум 20 годин на тиждень протягом семестру та повний робочий день під час семестрових перерв або канікул.

Ви повинні подати заявку на отримання цієї візи до прибуття до Великобританії, неможливо змінити гостьову візу на студентську.

Громадяни ЄС/ЄЕЗ, які не мають попереднього або осілого статусу або іншої британської візи, яка дозволяє їм навчатися, повинні подати заяву на студентську візу.

Якщо ви є іноземним студентом і маєте іншу британську візу, яка дозволяє вам навчатися у Великобританії протягом вашої програми, вам може не знадобитися подавати заяву на студентську візу. Будь ласка, зв’яжіться з командою візового контролю, щоб обговорити ваші імміграційні вимоги.

Дозвіл на роботу після навчання

Graduate Route доступний для іноземних студентів, які мають дійсну студентську візу на момент подачі заявки та успішно отримали ступінь бакалавра у Великій Британії на рівні бакалавра або вище в закладі вищої освіти з досвідом дотримання вимог.

Успішні заявники за цим маршрутом зможуть залишитися та працювати або шукати роботу у Великій Британії на будь-якому рівні кваліфікації протягом максимум двох років, якщо вони успішно закінчили бакалаврат або магістратуру. Випускники PhD зможуть залишитися на три роки.

Будь-який відповідальний студент, який закінчив навчання після 1 липня 2021 року, зможе подати заявку на участь у програмі. Це стосується студентів, які вже почали навчання.

Маршрут для випускників вимагає нової візової заяви, яку можна буде отримати лише з території Великобританії.

Він включатиме оплату візового збору в розмірі 715 фунтів стерлінгів і доплати за імміграційне здоров’я за повною ставкою 624 фунти стерлінгів на рік.

Розташування

 • London

  Saint Katharine's Way,58, E1W 1LP, London

Запитання