Keystone logo
North Greenville University

North Greenville University

North Greenville University

Введення

North Greenville University Грінвіля (NGU) - це приватна установа гуманітарних мистецтв, пов’язана з Баптистською конвенцією Південної Кароліни і визнана одним із найвизначніших консервативних християнських університетів на Південному Сході і навіть у країні.

В основі North Greenville University лежить Христос-орієнтована спільнота справжніх, турботливих викладачів та співробітників, які прагнуть надати кожному студенту якісний освітній досвід та практичні можливості для духовного зростання та служіння в університетському містечку в місцевій громаді та в світ.

NGU пропонує більше 50 варіантів для студентів, студентів та студентів в Інтернеті, а студенти можуть виконувати курсові роботи в університетах або повністю в Інтернеті.

North Greenville University існує, щоб прославляти Бога, вирощуючи випускників, готових служити лідерами трансформації для церкви та суспільства.

North Greenville University - це спільний навчальний заклад гуманітарних мистецтв, який надає можливості вищої освіти в християнській атмосфері. Університет прагне підготувати студентів до покращення, сприяючи членам суспільства, виховуючи цілісну людину, інтегруючи навчальну дисципліну, християнський спосіб життя та збагачений культурний досвід, пропонуючи студентам найкращі можливості для духовного зростання, академічної підготовки та християнського служіння. Христос повинен бути центром кампусу для християнської освіти та християнського побудови характеру. North Greenville University пропонує якісну освіту в біблійно обґрунтованому, орієнтованому на Христа середовищі.

Розташування

  • Tigerville

    North Tigerville Road,7801, 29688, Tigerville

    Запитання