North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

Введення

Чому NFCC? Це просто, тому що ви гідні найкращого.

Ви заслужили виняткове освіту за доступною ціною, і ви заслужили можливість краще ваше майбутнє. Ми запрошуємо Вас відвідати наш кампус в Медісоні, штат Флорида, щоб з'ясувати, чому NFCC є правильним вибором для вас.

VISION: Для того, щоб стати нашим громадам першим вибором для освіти і культурного збагачення.

Місія: Винятковий коледж, присвячений індивідуалізованої і сприятливою академічній атмосфері, доступну освіту, протягом усього життя можливостей для навчання і професійного зростання для наших студентів і громад.

Окрема увага - NFCC це

Отримати увагу і освіту ви заслуговуєте. З того моменту, коли ви крок на нашому кампусі, NFCC дружні викладачі та співробітники дати вам індивідуальну увагу, яку ви заслуговуєте. Персоналізовані поради, програм підтримки студентів і нового академічного успіху Центру все на місці, щоб допомогти вам добитися успіху. На NFCC, ви отримуєте найкраще з двох світів - комфорт і близькість невеликого містечка і академічних знань і можливостей, які дорівнюють, що з великого університету.

Запуск ф'ючерсів - NFCC це

NFCC випускників оцінені в 35% більше, ніж хто-то з високою диплом школи в поодинці і для тих, хто хоче отримати ступінь бакалавра, ми можемо допомогти з цим теж. Стан 2 + 2 артикуляції угода гарантує студентам, які проходять ступінь AA в NFCC можливість вступити і отримати ступінь бакалавра в одному з 11 державних університетів Флориди (плюс ви будете економити багато грошей протягом цих перших двох років з NFCC).

Для тих, хто шукає прямий шлях кар'єри, помічник NFCC в науці ступеня та сертифікат програми пропонують спеціалізовану підготовку і можуть похвалитися високими темпами з працевлаштування такі градації. Незалежно від мети вашого шляху, NFCC є відмінним місцем, щоб вчитися.

Доступне Вартість навчання - NFCC це

Коледж є інвестицією, і саме тому ми наполегливо працюємо, щоб зробити NFCC доступним. Ми є одним з найдоступніших коледжів у Флориді і не збільшили плату за навчання протягом останніх трьох років, щоб гарантувати, що ви отримаєте виключне освіту за дуже привабливою ціною. У минулому році ми нагородили майже $ 230000 в стипендій та грантів, а також в федеральної допомоги наші студенти отримали ще $ 2,2 млн. Наш спритний персонал зробить все можливе, щоб допомогти вам знайти способи, щоб заплатити за коледж; включаючи навчання плани оплати, семінари з фінансової грамотності, можливості працевлаштування для студентів і допомогу в заповненні заявок фінансової допомоги і стипендій. Створення коледжу доступним можливість є одним з багатьох способів, якими NFCC вкладає гроші в своє майбутнє.

Закликає лідерів - NFCC це

студенти NFCC легко вийти на провідні ролі в університетському містечку і в суспільстві. Від позашкільної роботи до практичних занять, NFCC пропонує безліч можливостей для студентів, щоб розвинути лідерські навички та за межами кампуса. Досить поглянути на деякі зі способів, наші студенти є лідерами в нашому суспільстві: Зберегти наше тварина ресурси екологія клуб щорічно допомагає St. Marks Національний заповідник дикої природи сліду міграції моделі метеликів Монарх і координує зусилля з переробки на території кампусу, члени Сентинел Service Corps добровольцем більше 200 годин на території кампусу і суспільних подій в минулому році і NFCC Peer викладачів і фахівців навчальних присвячений близько 8000 годин, допомагаючи їх однолітки домогтися успіху в навчанні. Наші сестринські і EMS студенти колективно тактові тисячі годин в установах охорони здоров'я області щороку волонтерства послуги, отримуючи цінні практичного навчання. Якими б не були ваші цілі, ви знайдете своє місце в NFCC і підтримку сім'ї коледжу, щоб пишатися своїми досягненнями.

Брати участь. Стати лідером. Застосувати до NFCC сьогодні.

Розташування

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

Запитання