Keystone logo
North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

Введення

Чому NFCC? Це просто, тому що ви гідні найкращого.

Ви заслужили виняткове освіту за доступною ціною, і ви заслужили можливість краще ваше майбутнє. Ми запрошуємо Вас відвідати наш кампус в Медісоні, штат Флорида, щоб з'ясувати, чому NFCC є правильним вибором для вас.

VISION: Для того, щоб стати нашим громадам першим вибором для освіти і культурного збагачення.

Місія: Винятковий коледж, присвячений індивідуалізованої і сприятливою академічній атмосфері, доступну освіту, протягом усього життя можливостей для навчання і професійного зростання для наших студентів і громад.

Окрема увага - NFCC це

Отримати увагу і освіту ви заслуговуєте. З того моменту, коли ви крок на нашому кампусі, NFCC дружні викладачі та співробітники дати вам індивідуальну увагу, яку ви заслуговуєте. Персоналізовані поради, програм підтримки студентів і нового академічного успіху Центру все на місці, щоб допомогти вам добитися успіху. На NFCC, ви отримуєте найкраще з двох світів - комфорт і близькість невеликого містечка і академічних знань і можливостей, які дорівнюють, що з великого університету.

Запуск ф'ючерсів - NFCC це

NFCC випускників оцінені в 35% більше, ніж хто-то з високою диплом школи в поодинці і для тих, хто хоче отримати ступінь бакалавра, ми можемо допомогти з цим теж. Стан 2 + 2 артикуляції угода гарантує студентам, які проходять ступінь AA в NFCC можливість вступити і отримати ступінь бакалавра в одному з 11 державних університетів Флориди (плюс ви будете економити багато грошей протягом цих перших двох років з NFCC).

Для тих, хто шукає прямий шлях кар'єри, помічник NFCC в науці ступеня та сертифікат програми пропонують спеціалізовану підготовку і можуть похвалитися високими темпами з працевлаштування такі градації. Незалежно від мети вашого шляху, NFCC є відмінним місцем, щоб вчитися.

Доступне Вартість навчання - NFCC це

Коледж є інвестицією, і саме тому ми наполегливо працюємо, щоб зробити NFCC доступним. Ми є одним з найдоступніших коледжів у Флориді і не збільшили плату за навчання протягом останніх трьох років, щоб гарантувати, що ви отримаєте виключне освіту за дуже привабливою ціною. У минулому році ми нагородили майже $ 230000 в стипендій та грантів, а також в федеральної допомоги наші студенти отримали ще $ 2,2 млн. Наш спритний персонал зробить все можливе, щоб допомогти вам знайти способи, щоб заплатити за коледж; включаючи навчання плани оплати, семінари з фінансової грамотності, можливості працевлаштування для студентів і допомогу в заповненні заявок фінансової допомоги і стипендій. Створення коледжу доступним можливість є одним з багатьох способів, якими NFCC вкладає гроші в своє майбутнє.

Закликає лідерів - NFCC це

студенти NFCC легко вийти на провідні ролі в університетському містечку і в суспільстві. Від позашкільної роботи до практичних занять, NFCC пропонує безліч можливостей для студентів, щоб розвинути лідерські навички та за межами кампуса. Досить поглянути на деякі зі способів, наші студенти є лідерами в нашому суспільстві: Зберегти наше тварина ресурси екологія клуб щорічно допомагає St. Marks Національний заповідник дикої природи сліду міграції моделі метеликів Монарх і координує зусилля з переробки на території кампусу, члени Сентинел Service Corps добровольцем більше 200 годин на території кампусу і суспільних подій в минулому році і NFCC Peer викладачів і фахівців навчальних присвячений близько 8000 годин, допомагаючи їх однолітки домогтися успіху в навчанні. Наші сестринські і EMS студенти колективно тактові тисячі годин в установах охорони здоров'я області щороку волонтерства послуги, отримуючи цінні практичного навчання. Якими б не були ваші цілі, ви знайдете своє місце в NFCC і підтримку сім'ї коледжу, щоб пишатися своїми досягненнями.

Брати участь. Стати лідером. Застосувати до NFCC сьогодні.

Розташування

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

Запитання