North Dakota State University

North Dakota State University

North Dakota State University

Введення

North Dakota State University відрізняється як дослідницький університет, орієнтований на студентів, який надає землю.

North Dakota State University

NDSU виділяється у сферах інноваційних та технологічних досліджень, щорічно витрачаючи понад 153 мільйони доларів на дослідження, як повідомляється в Огляді досліджень та розвитку вищої освіти Національного наукового фонду. NDSU увійшов до списку 100 найкращих державних дослідницьких університетів Сполучених Штатів для досліджень і розробок у галузі сільськогосподарських наук, психології та соціальних наук на основі повідомлених витрат на дослідження.

Головний кампус: Фарго, штат Північна Дакота, з розташуваннями Extension Service і Research Experiment Station по всьому штату.

Місія

Енергійно та динамічно North Dakota State University задовольняє потреби та прагнення людей у світі, що змінюється, спираючись на наш фонд надання землі.

Бачення

Ми передбачаємо яскравий університет, який у всьому світі буде ідентифікований як сучасний столичний заклад із надання землі.

Основні цінності

NDSU керується такими ключовими цінностями та принципами:

Надання землі

Ми відображаємо та обслуговуємо географічно та культурно різноманітне населення. Ми поділяємо інституційний успіх у всьому університеті. Ми очікуємо та вітаємо зростання та послуги, які відбуватимуться у шляхи, які ще не задумані. Ми приймаємо наші унікальні складності як університету, що надає землю на Північних Великих рівнинах. Ми як і раніше прагнемо служити людям у всьому світі.

Люди

Ми черпаємо силу та життєву енергію один від одного та від різноманітних спільнот, яким ми служимо. Ми передбачаємо академічне та соціальне середовище, яке сприятиме інтелектуальному та особистому розвитку, сприяючи безпеці та добробуту всіх членів університетської спільноти. Ми сприяємо досконалості через участь людей у прийнятті рішень і цінуємо співпрацю заради загального блага.

Викладання та навчання

Ми пропонуємо чудове середовище для викладання та навчання в традиційному класі та за його межами. Ми пропагуємо та цінуємо ліберальну, післядипломну та професійну освіту в колегіальному середовищі, де можна поділитися різними ідеями. Ми підтримуємо середовище, яке сприяє навчанню протягом усього життя з індивідуально визначеними цілями.

Етика

Ми зберігаємо свою цілісність через принципові дії та прийняття етичних рішень.

Культура

Ми будемо університетом, яким ми хочемо бути, вітаючи та поважаючи відмінності в людях та ідеях. Ми підтримуємо цілі Університетської системи Північної Дакоти та цінуємо співпрацю з коледжами та університетами по всьому світу. Ми підтримуємо доступність наших програм і послуг.

Відповідальність

Ми маємо особливі стосунки з жителями Північної Дакоти та несемо перед ними відповідальність. Ми активно прагнемо сприяти економічному процвітанню нашого регіону та покращенню якості життя.

Ключові повідомлення

North Dakota State University є дослідницьким університетом, орієнтованим на студентів, який надає землю — економічний двигун, який навчає студентів, проводить первинні дослідження, створює нові знання та розвиває технології. Університет надає доступний доступ до чудової освіти в провідній науково-дослідній установі, яка поєднує викладання та дослідження в багатому навчальному середовищі, навчаючи майбутніх лідерів, які створюватимуть рішення для національних і глобальних проблем, які сформують кращий світ.

Підтверджуючі факти

Орієнтований на учня

 • Навчання та дослідження залучають студентів до захоплюючого навчального середовища.
 • Академічно суворі програми, створені в багатому, різноманітному, сприятливому співтоваристві.
 • Дев'яносто шість відсотків студентів повний робочий день, в кампусі.
 • Курси викладаються за найвищими стандартами висококваліфікованими викладачами, дослідниками та національними експертами.
 • Викладачі та співробітники зосереджені на успіхах студентів та вчасному випуску.
 • Випускники успішно конкурують на національному та глобальному рівнях.
 • Сильна трудова етика керує студентами, викладачами та персоналом.

Надання землі

 • Поєднує доступність із доступністю в академічно суворому та вимогливому середовищі.
 • Створює рішення для проблем реального світу, що постійно змінюються.
 • Залучає та утримує інтелектуальний капітал, який приносить користь державі, нації та світу.
 • Розповсюджує знання серед спільноти через Extension Service.
 • Налагоджує змістовні, продуктивні відносини співпраці з бізнесом, промисловістю, некомерційними організаціями, урядом, а також місцевими та регіональними громадами.
 • Сприяє залученню викладачів і студентів до громадської роботи, яка сприяє суспільному благу.
 • Створює можливість для просування та успіху громадян держави у 21 столітті.

Дослідницький університет

 • Аспіранти та студенти, які безпосередньо беруть участь у дослідженнях світового рівня.
 • Найкращі дослідники у своїх дисциплінах навчають студентів.
 • Поєднує інтелектуальний капітал, ресурси та бачення, де ідеї стають можливостями.
 • Залучає нових студентів, аспірантів і докторантів, дослідників і доходи до штату та регіону.
 • Створює та передає нові знання про передові технології.
 • Створює інтелектуальну власність, що створює нові можливості для бізнесу та робочі місця.
 • Розширює економічну базу держави та регіону.

Стипендії та фінансування

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Fargo

  811 2nd Avenue North, 58108, Fargo

Запитання