© METADATA
Nord University

Nord University

Nord University

Введення

Nord University був заснований у 2016 році шляхом злиття Університету Нурланда, Університетського коледжу Несна та Університетського коледжу Норд-Тренделаг. У нас є близько 200 навчальних програм, розподілених у 8 нових і сучасних кампусах. Факультет біологічних наук та аквакультури розташований у містах Буде та Стейнк'єр, важливих регіонах для морського та сільськогосподарського розвитку. Маючи власну дослідницьку станцію, два дослідницькі судна та доступ до 1-го норвезького біопереробного заводу, ми лідируємо в розробках, які стосуються як Норвегії, так і світу.

Актуальність Nord University

​Nord​​ University вирішить глобальні виклики з новими знаннями, заснованими на природі та людях нашого регіону. Крайня Північ є найважливішим стратегічним регіоном Норвегії. Nord University посилить соціальні та економічні дослідження, пов’язані з Крайньою Північчю.

Округи Нурланн і Тренделаг багаті на природні ресурси та представляють значний потенціал для створення сталої цінності та робочих місць. Nord University сприятиме розвитку досліджень і освіти, зокрема в галузі біологічних наук, бізнесу, соціальних наук, наук про здоров’я, освіти та професійної науки.

Nord University розташований у Самеднамі/Саепмі та відповідає за дослідження та розвиток мов і культури луле та південних саамів. Nord зміцнить саамські освітні програми та розширить масштаб мультидисциплінарних саамських досліджень.

Заява про вартість

Nord University характеризуватиметься якістю досліджень і освіти, а також зв’язком: між студентами та співробітниками, між освітніми програмами та робочим життям, а також між науковими дослідженнями та суспільством. Наші студенти та співробітники є нашими найважливішими ресурсами.

Освітнє та робоче середовище в Nord University буде засновано на участі, повазі та включенні. Nord University продовжуватиме розвивати принципи академічної свободи, рівності та різноманітності, високих етичних стандартів та інституційної автономії через хороше керівництво, колегіальність та соціальну відповідальність на всіх рівнях організації.

Основними цінностями Nord University є:

  • Повага
  • Прозорість
  • Зв'язаність
  • креативність

Стратегічне ядро

Академічний профіль Nord University базуватиметься на наших стратегічних основних напрямках в освіті та дослідженнях, які включають регіональні переваги та потреби, а також національні стратегії та підсилюють докторські програми університету.

Розташування

  • Bodø

    Universitetsalléen, 11, 8026, Bodø

    Запитання